Після того як багато країн скасували державне регулювання цін на різні транспортні послуги, вони стали дуже затребувані. Це стосується в першу чергу авіа перельотів. Здавалося б, тепер можна сміливо подорожувати за допомогою швидкого транспортування літаком. Але коли ціни перестали бути регламентними, з’явилися і негативні сторони. Наприклад, такі як додаткові збори.

Але поки різні авіакомпанії ведуть відкриту війну між собою, пасажирів турбують зовсім інші питання.Наприклад, вони думають, як втекти від тих самих додаткових зборів. Одні віддають перевагу пільговим перельотів, спеціальним бонусним програмам і навіть набувають спеціальний одяг, яка призначена для подорожей.

Як уникнути додаткових витрат

Одяг для путешествій1

У багатьох американських авіакомпаніях пасажир повинен сплатити не тільки за свій переїзд, але і за весь свій багаж.А ось в Росії поки що необхідно платити лише за перевищення встановленого компанією ліміту.Але деякі пасажири для того що б уникнути зайвих витрат, проїжджають величезну відстань до іншого аеропорту, який розташований практично в іншому кінці штату, лише для того що б не платити за перші дві сумки багажу.

 

Також існує і ще один спосіб заощадити. Мандрівники використовують спеціальні кредитні карти, які надають самі авіакомпанії. З їх допомогою власники отримують непогані переваги. Наприклад, перша сумка багажу перевозиться безкоштовно. Також вони можуть вільно переміщатися по платним зонам аеропортів, а також їм надається якесь пріоритетне право при здійсненні посадки. На таких картах існує бонусна система від 40 000 безкоштовних миль, сертифікати для оплати на суму від 100 доларів і навіть двадцяти відсоткові знижки на всю продукцію при перельоті на авіалайнері. Але не завжди все так прекрасно як обіцяють карти авіаперельотів. Перш ніж користуватися такою картою, необхідно зважити всі плюси і мінуси. Адже щорічне обслуговування такої кредитки може становити від 50 і до 450 доларів.

Існує також і інший спосіб скоротити свої витрати. Наприклад, пасажири можуть взяти якомога більше речей в ручну поклажу. Дуже часто пасажири саме таким чином пристосовуються для економії. Для цього вже придумали спеціальні герметичні мішки ущільнювачі, які допомагають спресувати одяг. При такому варіанті з мішка забирається весь зайве повітря, і в сумку пасажира може поміститися в три рази більше речей, ніж зазвичай. Але тут потрібно враховувати лімітований вага, який обмежує сама авіакомпанія.

Одяг допоможе заощадити

Одяг для подорожей

Одна туристична компанія Scottevest в зв’язку з таким досвідом вирішила розробити спеціальний одяг, яка буде призначена саме для туризму.Вони вирішили випустити на ринок спеціалізовану одяг, яка відмінно б підходила для подорожей. Це шорти, піджаки, жилети, штани, куртки і плащі.Всі ці речі доповнені величезною кількістю кишень. Дизайнери спеціально сконструювали їх для того що б правильно і зручно розмістити всі речі, які необхідні в поїздці. Крім цього в такому одязі присутні і потаємні кишені, де зручно зберігати паспорт, ручку, права, гроші, телефон, ключі, окуляри, фотоапарат або навіть невеликий комп’ютер. Виробник розробив як чоловічу, так і жіночу лінію. Для кожного з підлог були розроблені спеціальні деталі гардероба. Їх опрацьовували, виходячи з переваг самих чоловіків і жінок.

Дизайн одягу колекцій для обох статей відрізняється елегантністю, але і в той же час простотою.Розробники приділили увагу кожній з дрібниць, починаючи від загальної форми і до конструкції кожного окремо взятого кишені. Весь одяг також шиється за оригінальними лекалами виробника. На сайті компанії був розроблений спеціальний онлайн — конструктор для того що б допомогти клієнтам вибрати конкретний варіант одягу, з огляду на стать і бажаний вид одягу замовника. Також клієнт може вказати які саме гаджети він збирається використовувати, для того що б фірма передбачила для них спеціальні кишені.

Можливо, також вказати і обмеження за ціною самого виробу, і ті погодні умови, в яких буде експлуатуватися дана одяг. Після того як ви заповните всі пункти, вам буде запропоновано невелике оптимальне фото вашої речі з докладним описом і ціною. Наприклад, звичайна жіноча куртка, яка призначена прогулянок в восени дощову погоду, з відділеннями для телефону і комп’ютера, і 15 додатковими кишенями, і де обмеження бюджету варто трохи вище середнього, буде коштувати близько 140 доларів.

Скотт ДжорданАвтор цієї ідеї Скотт Джордан каже, що основна суть таких речей не перебуває в тому, що б економити на перевезенні багажу, а в тому, що б речі були практичні і зручні у використанні. Адже коли ви пересуваєтеся, і всі необхідні речі знаходяться у вас під рукою це досить зручно. Таким чином, пасажир навіть може не брати з собою сумку або рюкзак. Але і ніхто не відміняв переваги перевезення ручної поклажі. Тепер ви зможете брати з собою в літак ще більше речей, а значить, і платити за них менше. Швидше за все, виробництво таких речей приречене на успіх, адже дискусій навколо додаткових зборів стає все більше і більше.