Дуже часто не тільки діти, але і дорослі бояться лікарів. Похід до такого фахівця призводить в стресовий стан. Навіть не дивлячись на те, що ми розуміємо як важливо наше здоров’я, і що лікар може стати, мало не єдиною людиною, яка зможе нам допомогти.

Але, навіть усвідомлюючи всю серйозність ситуації, ми все одно панічно боїмося поліклінік. Особливо нелегко це для молодих мам, які не мають вільного часу для відвідування лікаря.

Для того що б усунути таку непросту і делікатну проблему, група підприємців з Хорватії запропонували цікаве і досить незвичайне рішення, завдяки якому життя молодих батьків трохи полегшиться. Такий новинкою стала незвичайна іграшка для дітей, яка має функції доктора.

Іграшка-Доктор

teddy-the-guardian

Безумовно, що іграшка не зможе обстежити і поставити діагноз вашому малюкові. Також вона не зможе призначити і відповідне лікування. Винахід «Турботливий Тедді» має спеціальні вбудовані датчики, які зможуть виміряти деякі життєво важливі показники вашої дитини.

Мишка може замінити деякі прилади і виконати процедуру без страху для дитини. Так за невеликий час ви зможете дізнатися показники артеріального тиску, частоту ритму серця, температуру тіла і рівень кисню в крові.

 

Творці збираються також удосконалити Тедді і в подальших моделях додати ще кілька датчиків, які будуть контролювати загальний стан дитини, якщо він захворів.

Наприклад, якщо дитина хвора на цукровий діабет, то вам не доведеться йти в поліклініку для того що б визначити рівень цукру в крові. За лікарів цю процедуру може провести і розумний ведмедик.

Після того як датчики іграшки виміряли необхідні параметри, вони відправляють результат на мобільний пристрій батька. Всі дані можна зберігати в історії, для того що б при консультації у лікаря чітко бачити картину змін. Крім цього ви самі можете задати бажану частоту вимірювання. Для цього в додатку необхідно вибрати параметри.

Така іграшка може замінити вам і градусник і тонометр. Радує те, що розробники, перш ніж випустити ведмедика неодноразово проводили всілякі дослідження, які показали 100% збіг даних датчиків Тедді зі звичайними вимірювальними приладами.

Найголовніше в цій іграшці-доктора то, що для вимірювання будь-яких параметрів вам просто потрібно дати іграшку в руки малюка. При будь-якому тактильному контакті, ви отримаєте негайний результат вимірювань.

Також форма самої іграшки сконструйована таким чином, що б можна було вимірювати дані вже з перших днів життя немовляти. На вигляд Тедді це простий плюшевий ведмедик. Він пухнастий і м’який, адже зроблений з особливих антиалергенних матеріалів — вовни і бавовни.

Така корисна іграшка допоможе батькам заощадити час і дізнатися найточніші дані про здоров’я своєї дитини, коли той не переживає через присутність лікаря. Адже коли дитина прихід в поліклініку він наляканий, перевтомлений і знаходиться в зайвому збудженні.

Всі ці фактори можуть прямим чином вплинути на результати аналізів. Для того що б побачити об’єктивну картину, і зрозуміти що саме необхідно дитині, Тедді стане прекрасним помічником.

Молоді бізнес-леді

teddy-the-guardian

Така нестандартна ідея іграшки-доктора належить двом молодим дівчатам, які проживають в місті Загреб.Незважаючи на те, що їм було всього по 23 роки, вони зуміли створити прекрасний винахід, і завдяки йому стати успішними бізнес-леді. Але це не перший їхній проект в медичній сфері.Спочатку вони розробили якийсь онлайн — інструмент — Iderma, який дозволяє пацієнтам самостійно контролювати і відслідковувати стан свого здоров’я. Ання і Йосипа допомогли багатьом пацієнтам, дітям, а також їх батькам і стали рівноправними співзасновниками своєї компанії.

Це зовсім не випадково, що такий медичний проект, який пов’язаний з якоюсь текстильною промисловістю був створений саме в Хорватії. Саме ця країна славиться своєю історією і майстрами текстильної промисловості. Навіть не дивлячись на те, що з роками ця галузь виробництва занепала, сьогодні вона починає відроджуватися в якості такого продукту як Помічник Тедді.

На сьогоднішній день молоді бізнес-леді вже отримали схвалення на виробництво свого продукту від управління з контролю якості лікарських препаратів США. Також вони пройшли сертифікацію якості свого продукту за основним вимогам ЄС. А це значить, що така необхідна іграшка може виходити у вільний продаж по всьому світу.

Сьогодні у такого проекту як Дбайливий Тедді вже існує свій сайт, де всі бажаючі можуть замовити собі такого помічника. Ціна на іграшку становить близько 70 доларів.