Коли ви стаєте власником домашньої тварини, то вся ваша увага і тепло присвячується йому.Ви готові доглядати за ним, годувати його і робити все можливе, що б тварина почувалася затишно і задоволено. Це миле створіння хочеться не тільки мити і вигулювати, а й навіть прикрашати різними способами.

Салон краси для тварин

Для цього сьогодні існують салони краси, які розраховані саме для ваших домашніх вихованців. Це не тільки модна тенденція, а вельми корисно для вашого улюбленця. Звичайно ж, ви можете самі розчісувати, стригти, вичісувати волосся, підрізати і підпилювати кігті. Але не завжди вихованці дозволяють зробити це, і такі процедури все ж вимагають допомоги фахівців. У салоні вони знають, як впорається з капризами тваринного і як вірно і стерильно виконати процедуру.

По-перше, салони краси для тварин дуже корисні для власників тих тварин, які відвідують виставки і різні конкурси, а також тим людям, які бояться стригти або просто не мають на це часу. У салоні вам нададуть кваліфіковану догляд без будь-яких зусиль. А в той час поки вашому песику роблять модну стрижку, ви можете зробити важливі дзвінки або відлучиться у своїх справах. В цей час ваша собака буде підстрижена, помита і зачесана. Їй навіть почистять зуби і підпиляти кігтики.

 

Що ж саме необхідно для організації подібного салону краси?

Перш за все, необхідно підшукати гідну приміщення в людному місці, найкраще, якщо воно буде розташоване недалеко від центральної частини міста. Також бажано, що б біля вашого салону була парковка. Для такої мети може навіть підійти 3 або 4 кімнатна квартира, розташована на першому поверсі житлового будинку. Ще кращим варіантом буде місце біля ветеринарної клініки, але лише в тому випадку якщо там не пропонують ті ж послуги, що і ви.

Після того як ви знайдете підходяще місце вам необхідно оформити деякі документи. Це оформлення приватного підприємця і договір про оренду квартири або передача її у власність. Найкраще орендувати квартиру на рік. За цей період часу ви зможете закріпитися на ринку і знайти своїх постійних клієнтів. Далі, проаналізувавши ситуацію, ви вирішите залишатися в цій квартирі або ж знімати меншу, більшу за площею.

Салон краси для тварин1

Оренда в залежності від регіону і міста може бути 15-30 тис. Рублів за місяць, а також 5-7 тисяч за комунальні послуги. Також перед відкриттям салону необхідно ще отримати дозвіл від пожежної інспекції, СЕС, і регіонального управління ветеринарії.

Якщо ж ви не хочете орендувати приміщення, то можна влаштувати якийсь мобільний салон краси. Тоді ви можете використовувати мікроавтобус, для того що б переобладнати його. Тоді ви зможете приїжджати до своїх клієнтів по дзвінку. Це буде дуже зручно для них. Але для того що б такий бізнес був успішний необхідно наклеїти рекламу на автобусі, розфарбувати його яскравими квітами, для того що б у дворі замовника ви змогли знайти собі додаткових клієнтів.

Що вам знадобиться з обладнання:

  • Стіл, який призначений для процедури груммінга (від 7 до 40 тис. Руб.)
  • Машинка для стрижки тварин (5-15 тис. Руб.) І змінні ножі для неї (близько 3 тис. Руб.)
  • Прямі та філіровочние ножиці для груммінга (6-15 тис. Руб.)
  • Ванночка для миття (близько 30 тис. Руб.)
  • Фен (близько 5 тис. Руб.)
  • Гребінці, тріммінгоаий ніж, пуходёрка, колтунорез (близько 5 тис. Руб.)
  • Масла, духи, кондиціонери, маски, спреї і бальзами (5-7 тис. Руб. -)

Для того що б заощадити на обладнанні ви можете купити б / вушні стіл і ванну, а ось на інструменті не вдасться заощадити, він повинен бути новий.

Також вам знадобляться кілька додаткових шаф для зберігання інструментів. Ну і не забудьте обладнати кімнату очікувань, де будуть сидіти самі господарі. Там повинен бути стіл і крісла, журнальний столик, вішалки, телевізор (по можливості). Також саме тут можна помістити стелаж, на якому буде розміщена косметика для домашніх вихованців. Крім цього ви можете додатково продавати тут і одяг для собак.

Що стосується персоналу, то вам буде потрібно два майстри, для підміни. Ідеальним варіантом буде, якщо саме майстра приведуть вам своїх клієнтів, з якими вони працювали на дому. Їх зарплата може складати від 20-30 тисяч, в залежності від відвідуваності салону.

В якості реклами можна замовити велику розтяжку, де буде розміщена інформація, фото, а також ціни на деякі з послуг. Крім цього можна роздати листівки з рекламою або ж покласти їх у поштові скриньки в тому районі, де знаходиться сам салон краси для тварин.