Мода безперервно змінюється щодня, задаючи нам все нові і нові тенденції. Дизайнери створюють свої шедеври, а ми хочемо виглядати відповідно їх напрямками. Створюється таке враження, що над модельєрами невластного ні час, ні традиції. Адже вони постійно шокують і готові до нових революційних дій. Дуже часто зміни стосуються не тільки кольорових гам, форми і розміру одягу.Дизайнери навчилися навіть надавати одязі деякі додаткові властивості.

Одяг, яка самостійно змінює цвет1

Так одна англійська дизайнерська студія Rainbow Winters піднесла своїм клієнта досить несподіваний і приємний подарунок. Головною метою розробників стала, в якій жінка буде відчувати себе як хамелеон, який змінює колір своєї шкіри, згідно з обставинами.

Саме завдяки властивостям рептилії, модельєри знайшли ту саму ідею, про яку так довго мріяли багато.Люди і уявити раніше не могли, що вони зможуть міняти колір свого одягу самостійно. Для того що б мрія клієнта стала дійсністю, компанія запропонувала своє особливе плаття. Дивно, що саме сукня виготовлена з самих звичайних тканин, які не володіють якими-небудь додатковими властивостями.

 

Головна родзинка цього виробу це гідрохромние, термохромні і фотохромні барвники. Всі вони реагують на світло, вологу і тепло, і завдяки цьому при погодних змінах змінюється і колір самого сукні.

Власниця такого сукні повинна вийти на світло, в добре освітлене приміщення або ж навпаки потрапити під дощ для того що б її наряд змінив фарби. У колекції також є плаття, на якому присутній принт квітів. Якщо на них потрапляють сонячні промені, то квіти починають поступово розпускатися, і міняти свої строкаті фарби.

Дизайнер, який створив таку незвичайну одяг, розповів, що на такий сміливий і несподіваний крок його надихнули різноманітні пейзажі нашої планети. Він побував в англійському лісі в літню пору року, а також відвідав і Азію з її чисельними мусонами, які моментально впливають на погодні зміни.

Крім того що дизайнерські сукні реагують на вологу, тепло і світло, вони до того ж реагують також і на звук. До складу одного з суконь входять особливі люмінофорні панелі. Вони плавно переливаються і починають світитися під впливом шуму.

Одяг, яка самостійно змінює колір

Студія Rainbow Winters продемонструвала чудовий результат, завдяки створенню унікальних і чудових інновацій. Ось так дуже часто природа надихає багатьох талановитих людей на створення шедеврів.

Так завдяки різним спостереженнями був сконструйований незвичайний торговий центр Істгейт, який знаходиться в Зімбабве. Структура цієї будівлі була скопійована з термітників, завдяки чому в будівлі постійно прохолодно, незважаючи, що зовні сорокаградусна спека.

Також існує і чудова технологія Sharklet. Вона повторює структуру, з якої складається шкіра акул.Завдяки тому, що луска цих величезних хижаків має особливу будову, на ній не можуть розмножуватися бактерії. Так фірмі вдалося створити антибактеріальну плівку, яка не містить будь-яких токсичних речовин.

Цілком ймовірно, що і ви самі часто спостерігаючи за природою, і її процесами придумували щось своє оригінальне. Ця ідея може в перспективі стати відмінним бізнесом. Наприклад, та ж термохромна фарба може використовуватися не тільки в одязі, але і на посуді, іграшках, меблів, друкованої продукції і так далі. Незважаючи на те, що вартість такої фарби становить близько 9 000 рублів, зате ціна виправдовує оригінальність і допоможе вам втілити свої мрії в реальність. Експериментуйте і стаєте успішними.