Люди дуже часто роблять ремонт і постійно хочуть щось змінити або ж додати в свій інтер’єр.Завдяки тому, що на ринку з’являються все нові технології, в дизайні інтер’єру люди можуть щось оновлювати. Але часто клієнти навіть і не підозрюють про те, що виходить на наш ринок.

Ми хотіли б розповісти вам про такий новий, але вже популярно девайсе як підсвічування води, яка тече з крана. За допомогою такого пристосування ваша ванна знайде особливу родзинку. Незважаючи на те, що ця новинка вже два роки на ринку, вона ще не розрекламована у нас.

Вода в крані різних кольорів

Таке чудове винахід буде довго радувати вас, і викликати тільки позитивні емоції у ваших знайомих і рідних. Для того що б вода заграла різними фарбами необхідна лише спеціальна насадка.

Вона абсолютно нешкідлива і не поміняє властивостей вашої води. Зате з крана буде текти зелена, червона або ж синя вода. Забавно і те, що сам колір води змінюється в залежності від температури.Якщо вода до 25 градусів — синій колір, гаряча — 32 С — червона, ну а кімнатна температура — зелена від 25 до 32 градусів.

Насадка на кран складається зі звичайних світлодіодів, які працюють від батарейок. Чи включається підсвічування тільки тоді, коли тече вода. Саму насадку ви зможете встановити самостійно протягом усього пари хвилин. Також насадку можна буде поміняти на будь-який інший кран, у якого є різьблення.

Если же вы хотите узнать, как починить протекающий смеситель, посетите сайт ovannoi.ru.

Крім цього ви зможете придбати насадки, які будуть змінювати колір не від температури, а в тому послідовності, яку ви задасте. Також існують моделі не з трьома, а з п’ятьма колірними гамами.

У цій новинці радує і те, що насадку можна встановлювати не тільки на звичайний кран, а й є спеціальна модель, яка призначена для підсвічування душа. Вона скоріше схожа не так на насадку, а на лійку, яка встановлюється на душовою кран. А сама установка така ж проста, як і в звичайній насадки.Але в цьому варіанті вода вже буде світитися за рахунок спеціальних турбін, які приводяться в дію також під напором води. Спеціальна насадка для душа за ціною набагато дорожче, але також ефектніше і привабливіше, як звичайна.

Якщо ви захочете почати свій бізнес з продажу насадок, які підсвічують воду, то у вас в першу чергу виникне питання: Кому і де продавати такі незвичайні пристосування.

Вода в крані різних квітів2

Такий вид бізнесу може бути скоріше додатковим, ніж основним. Але якщо підійти до цієї справи серйозно, то цілком може вийти великий бізнес з непоганим доходом. Безумовно, що найкраще такі насадки будуть продаватися в тих місцях, де продається сантехніка.

Через невелику ціни на таку милу річ, попит може бути величезним. Адже її будуть купувати не тільки багаті люди, але і клієнти з середнім доходом.

Але такий бізнес слід починати негайно, адже насадки ще не з’явилися в масовому продажі, а значить, вони можуть стати привертає моментом вашого магазину. Така незвичайна ідея незабаром може стати для вас непоганий перспективою.