Щодня люди в різних країнах придумують якісь нові ідеї для бізнесу і вирішують нарешті почати справу свого життя, а саме бізнес, який буде приносити їм гроші.

Багато з жителів Казахстану також замислюються над питанням: А що саме буде приносити успіх і хороший заробіток на території такої країни як Казахстан?

З чого саме почати свій шлях і як не помилитися?

Бізнес-ідеї в Казахстані

Починати бізнес з самого нуля дуже важко і це стосується не тільки Казахстану, але і бізнес, а в цілому .

Навіть коли вже є певна ідея, розроблений бізнес план або навіть відкрився магазин, завжди є безліч негативних факторів, які можуть перешкодити створити успішний шлях.

Різні проблеми, конкуренти та інші можуть привести у відчай. Також людям складно будувати свій бізнес через те що їм просто не вистачає знань в тій чи іншій сфері діяльності.

Наприклад, величезним підводним каменем стає документація. Як правильно сплатити всі податки та кредити, що б не потрапити в збиток. Також потрібно ретельно розглядати кандидатуру вашого бізнес-партнера.

Адже Ви повинні бути абсолютно впевнені, що людина не підведе вас в самий важкий і відповідальний момент. Ну, тут не обійтися без співпраці з всілякими контролюючими органами.

Для того що б почати свою справу необхідно зосередиться, все зважити і підрахувати. Кожен з штрафів несе загрозу Вашій справі.

А неправильно складений договір може в подальшому призвести до розвалу всієї справи, або ще гірше вся власність перейде в руки до іншого власника.

Звичайно ж, не все так страшно в бізнесі. Але якщо ставитися до справи легковажно, то це явно не принесе успіху.

Багато з людей, які вирішили почати свою діяльність в малому бізнесі, кидають свої геніальні задуми.

А все через те що вони не можуть своєчасно впорається з проблемами. Замість того що б працювати на себе вони повертаються в стару дорогу.

Адже у власній справі вся відповідальність лежить тільки на тобі, а коли у тебе є роботодавець, то і є впевненість в завтрашньому дні і відповідальності набагато менше.

Бізнес ідеї для Казахстану

Ринок сформований, так що власник завжди отримує основну частину доходів, а робочі, хоча і вони трудяться більше, меншу частину. Саме тому, такий ажіотаж в бізнесі. Кожен хоче відірвати шматок побільше, і йде на ризик заради якоїсь перспективи.

Починати нову справу завжди дуже важко. Але головне не кинути цю справу на самому піку його процвітання.

Бізнесмен повинен бути сильним і вольовою людиною, для того що б справлятися з низкою труднощів і неприємностей. Для того що б уникнути всього поганого необхідно просто заздалегідь підготується.

Все прорахувати, зібрати певну інформацію, дізнатися про прибуткових і негативних сторонах свого бізнесу, іншими словами, буде воювати на повну.

Три головних правила для того що б організувати успішний бізнес:

  1. Для того що б Ваш бізнес був успішним насамперед необхідно знайти ту бізнес ідею, яка буде найкращою . Вона повинна відповідати потребам людей, які проживають в тому чи іншому географічному розташуванні. Для того що б бізнес став вдалим необхідно підійти до справи креативно і внести якусь родзинку, оригінальність. Адже сьогодні всі хочуть бути особливими. А бізнес, заснований на новаторство, безумовно приречений на успіх. Якщо ж не вдається придумати самому, можна підглянути на різних інтернет сайтах. Переглянувши і проаналізувавши чужі ідеї можна придумати щось своє подібне.

Пошук вдалою бізнес-ідеї в Казахстані

 

Спочатку повинен бути певний концепт, а вже далі можна вести якісь розрахунки і складати бізнес-плани. Працює Ваш бізнес чи ні, Ви зможете дізнатися лише тільки тоді, коли запустите його в дію. Після цього можна буде дещо коригувати і складати подальший план дій.

  1. У кожного бізнесмена повинні бути якісь здібності для того що б вести підприємницьку діяльність . Деякі люди мають такі якості від народження. Ну а деяким необхідно вчиться для того що б стати сильним і впливовим бізнесменом у своїй сфері. Для того що б придбати якийсь досвід в бізнесі кожен йде своїм шляхом. Одні радяться з друзями, інші набивають шишки на власних помилках. І головне тут навіть не стартовий капітал. Адже багато впливових бізнесменів починали з самого нуля. І на сьогодні є маса можливостей завдяки кредитам. Головне це чуття і здатність ведення справи.
  2. І третє правило успішного бізнесу — ця налагоджена система управління і ведення бізнесу .Для того що б будь-яку справу задалося його необхідно правильно організувати. У багатьох країнах є певний порядок ведення підприємницької діяльності. Для того що б в сфері бізнесу не було безладу були створені певні нормативні акти і звичайно ж Податковий кодекс. Безумовно, коли починаєш свій бізнес, необхідно ознайомиться з усіма вимогами і просто вести свою гру за певними правилами.

Бізнес-ідея для Казахстану здача квартир в оренду

бізнес-ідея для Казахстану здача квартир в оренду

Як відомо, житло в різних столицях світу досить дороге. Це стосується і Казахстану.

Орендована квартира коштує не дешево. Здача квартир в оренду це досить прийнятний і успішний бізнес .

Власники квартир, які захочуть отримувати стабільний, і навіть легкий дохід, можуть вибрати цей варіант бізнесу. Але ця пропозиція може бути перспективним, якщо у вас є власна квартира.

А якщо ви вирішили спочатку взяти кредит, купити квартиру, а потім здавати її, то це не найкращий бізнес. Адже дані вкладення не можуть бути настільки прибутковими.

Для того що б окупити таку задумку знадобиться не один рік. А якщо в цій справі замішана ще й іпотека, то чистого прибутку доведеться чекати досить довго.

У цьому виді бізнесу небезпечно те, що ціни на нерухомість нестабільні. Вони постійно стрибають то вгору, то вниз.

Крім цього необхідно враховувати і те, що наймачі не завжди доброзичливі. І власнику доведеться час від часу вкладати гроші в косметичні ремонти квартири.

Рентабельно здавати житло, яке Ви отримали у спадок або ж придбали за безцінь.

Завжди можна заробити на квартирі, де ніхто не живе. Якщо, звичайно ж, вам самим є, де жити. Але і в такому випадку є ще один варіант здачі квартири — подобово або погодинно.

Тут доходи набагато вище, але приготуйтеся до того, що і клопоту додасться. Адже вам доведеться постійно шукати мешканців, частіше прибирати квартиру, і робити ремонт також швидше.

Чим більше людей буде користуватися вашим майном, тим більше буде його знос. Тут також існує ризик того що клієнти будуть не постійно. А значить вибирати Вам — чи ризикований варіант, але більший прибуток, або стабільний середній дохід.

Також можна відійти від деякої відповідальності і передати повноваження і проблеми з пошуку клієнтів будь-ріелтерської фірмі. Тоді ви не будете витрачати зайвий час на постійне прибирання та пошук, але мінусом такого рішення залишається фінансове питання.

Головне в цьому виді бізнесу не забувати оплачувати комунальні послуги і податки, для того що б уникнути серйозних проблем.

Перш за все, необхідно зареєструватися як приватний підприємець. А для того що б платити найменшу податкову ставку просто проконсультуйтеся у фахівців.

Адже дуже часто самі орендарі, перш ніж укласти договір, захочуть ознайомитися з офіційними документами. Якщо ви все правильно оформіть, то уникнути різних неприємностей.

І такий бізнес як здача квартири в оренду буде приносити вам чималий дохід без значних зусиль.

Бізнес-ідеї на мільйон

Бізнес-ідеї на мільйон

Для того що б стати мільйонером необхідно діяти. Адже в кожній людині спить величезний потенціал. І дуже часто ми навіть і не знаємо про всі свої здібності.

Головне не сидіти, склавши руки і чекати, коли ж до тебе почнуть текти гроші, а діяти. Кожен шанс, який підносить нам доля, необхідно використовувати.

Адже навіть найменша випадковість може перетворити вас в успішного і багатого бізнесмена. Кожна людина сама будує свою вдалу долю, для цього необхідно лише трохи зусиль і Ви стрімко просунетеся вперед.

Для того що б зміцнити вашу віру в себе, ми хочемо представити кілька простих і в той же час вдалих бізнес-ідей, які свого часу принесли успіх і навіть славу людям, які стали світовими мільйонерами:

Іграшки-подушки від Дженніфер Телфер

Іграшки-подушки від Дженніфер Телфер

Історія бізнесу молодої мами Дженніфер Телфер починається того моменту, коли вона помітила, що її діти замість своїх подушок лягають на м’які, плюшеві іграшки.

Але таке застосування дітьми було не зовсім зручно. Тоді Дженіфер вирішила пошити своїм синам якийсь гібрид м’яку іграшку — подушку, з якою можна буде грати, і на якій буде зручно спати.

Вже починаючи з 2003 року, Дженніфер разом зі своїм чоловіком почали виробляти і продавати дані подушки у вигляді звірів. Їх справа почалася на одній Різдвяному ярмарку, де у них був всього лише невеликий прилавок.

Коли пара побачила, як люди позитивно реагують на новинку і що ця ідея може принести їм успіх, вони вирішили вийти зі своєю ідеєю на величезний ринок, і не помилилися.

Обсяг продажів їх подушок через сім років склав близько 300 000 000 доларів.

Нешкідливі чистячі засоби від Райана і Лоурі

Нешкідливі чистячі засоби від Райана і Лоурі

Ерік Райан і Адам Лоурі — молоді, веселі друзі, які любили влаштовувати гучні вечірки. Ось одного разу коли їм довелося прибирати свою знімну квартиру після чергового гуляння.

Мабуть їх квартира в Сан-Франциско була і справді вся в бруді, адже хлопці почали просто чхати і кашляти від всіх чистячих і миючих засобів. Саме в цей момент їм прийшла в голову геніальна ідея.

Вони захотіли зробити такий засіб, яке б не містило таких небезпечних і їдких речовин, які викликають не тільки алергію, а й інші небезпечні захворювання.

Станом на 2000 рік в продажу були подібні засоби, але їх вибір був дуже маленький. Хлопці постаралися і зробили, так що кошти їх компанії — Method, можна купити в будь-якому куточку Америки. А найголовніше, що прибуток склав 100 000 000 доларів на рік.

1-800-FLOWERS.COM — унікальний телефонний номер Джима Маккен

1-800-flowers-logo

Життя майбутнього квіткового мільйонера була не зовсім такою, якою він собі уявляв. Він був одним з соціальних працівників, а також за сумісництвом працював в барі.

Але завдяки щасливому випадку хлопець купив невеликий квітковий магазин. Саме тоді він зрозумів, що це і є справа і мрія його життя. Незабаром Джиму вдалося розширити свій бізнес і замість одного маленького кіоску у нього виявилося 13 гідних магазинів, які продавали найрізноманітніші квіти.

Але навіть, незважаючи на це Джим залишався самим звичайним квітковим підприємцем, а йому хотілося більшого. Джиму прийшла в голову чудова ідея.

Хлопець вирішив зареєструвати телефонний номер, який відповідав назві його ж компанії. І це було ще в 1986 році.

Завдяки такому оригінальному маркетинговому кроці розтрати Джима перетворилися в прибуток. Але і це ще не все. У 1999 році до назви компанії приєдналося і ще нове і вже модне «COM».

Трохи пізніше компанія Джима змогла збільшити свій прибуток і до суми 700000000 доларів в рік, завдяки тому, що придбала пакети таких великих компаній як Fannie Mae і The Popcorn Factory.

Всі ці приклади з життя простих, але таких щасливих людей, показують нам, що необхідно прагне до кращого і розвивати свою справу. Головне не зупинятися ні перед чим і вірити в успіх свого бізнесу, тоді у вас все неодмінно вийде.