Щороку в будівництві виникають нові технології, вони одна за одною дають нам з Вами можливість добре заробити. Ви теж так думаєте ?!

Саме тому хочемо Вам запропонувати новина, яка тільки з’явилася на небосхилі будівництва і яка на даний момент просто не має аналогів.

Завдяки цій бізнес-ідеї  дуже просто створити свій бізнес з мінімальними вкладеннями .

Бізнес по виробництву тротуарної плитки з 3D ефектом

Бізнес по виробництву тротуарної плитки з 3D ефектомХотілося б відзначити що звичайна бізнес-ідея по виробництву тротуарної плитки може Вам до речі кажучи послужити для того мати загальне уявлення як працює даний вид бізнесу.

Але знайте що плитка з 3D ефектом це повна новинка. Вона не тріскає на морозі, не вигоряє на сонці, не ковзає, може витримати високі навантаження при експлуатації.

 

Адже саме плитка з 3D ефектом морського дна або зеленого газону — це найкраще уособлення нашої природи. Ось в цьому і є її головна відмінність від звичайної стежки з бетону. Це буде ідеальним рішенням для клієнта або для вашого заміського ділянки.

Така плитка з 3D ефектом буде сильно привертати увагу, відповідно вона відмінно підійде для клубів, ресторанів, кафе, торговельних центрів і багатьох інших, які зацікавлені в нових клієнтах.

Бізнес-ідея тротуарної плитки з 3D ефектом

Все, що потрібно буде вам на першому етапі, — так це придбати повну технологію з виробництва тротуарної плитки в 3D. Загальна вартість цього бізнес проекту потягне до 90 тисяч рублів. У це входить:

  • Опис технологічного процесу;
  • Готовий каталогфайлів для фотодруку;
  • Навчальне відео;
  • Спеціальне захисне покриття;
  • Прес-форми з того ж ПВД для того щоб виготовити 3D плитку;
  • Набір матеріалів для реклами.

Розрахуємо собівартість виготовлення 3D плитки на 1 м²

бізнес-ідея тротуарна плитка з 3D ефектом

І так 1 м² = рівно 12 плиток. Загальний розмір плитки становить 30 на 30 см.

Давайте порахуємо скільки ж знадобитися фінансових коштів для того щоб випустити першу партію тротуарної плитки в розмірі 12 штук або ж 1 м². виходить:

  • Собівартість противоскользящего покриття — 600 рублів;
  • Собівартість друку (УФ-друк, офсетний друк, флексодрук) — 350 — 1000 рублів;
  • Собівартість покриття для друку — 600 рублів;
  • Собівартість виготовлення розчину — 130 рублів.

В результаті:

Собівартість 1 м² плитки виходить 1680 — 2330 рублів.

Залежно від того який спосіб друку ви виберете: вартість ультрафіолетового друку вище, флюорографіческой нижче, але критичної необхідності в тому, щоб зупиниться на дорогий друку немає.

Ціна реалізації даної плитки наступна: 1 м² 3D плитки — 3 500 рублів. Таким ось чином, прибуток становитиме 1 820 рублів. Природно, що замовник не замовлятиме 1 м², а швидше за все набагато більше, то прибуток може досягати цифр від 182 000 рублів!

Даний вид бізнесу дуже перспективний і повинен буде незабаром підкорити всі міста.