У кожному місті будь-якої країни щорічно, щомісяця, щотижня проводиться безліч свят.

Однак для святкового настрою гостей необхідне відповідне оформлення торжества, будь то чи весілля день народження, Новий рік або випускний вечір .

Сьогодні мало хто вважає за краще прикрашати зали для проведення свят самостійно, все більше людей звертаються в спеціальні агентства по прикрасі і оформленню свят, рекламними оголошеннями яких рясніють сторінки газет і рекламних журналів, а також численні дошки оголошень.

При правильному підході на бізнес-ідеї до початку такого бізнесу, на ньому можна заробити непогані гроші, проте для організації подібного агентства слід враховувати деякі нюанси, від яких безпосередньо залежить дохід фірми і її репутація .

Бізнес-ідея оформлення свят повітряними кулями

Нікому не секрет, що замовники рідко скупляться на оформлення залів для свята, адже часто саме від зовнішнього вигляду місця проведення торжества залежить як загальне враження про святі, так і настрій гостей, активності їх участі в конкурсах і розвагах.

Тому замовлення повітряних куль — це не марна трата грошей, і організатори урочистостей зазвичай не скупляться на такому вигляді підготовки до свята як якісне його оформлення.

Основні витрати бізнесу при оформленні свят

Основні витрати при оформленні свят

Важливо зауважити, що собівартість сировини для прикраси, тобто самого кулі, гранично мала, тому в даному випадку високої оцінки заслуговує робота фахівців в даній сфері .

Однак в подібному бізнесі зможе працювати не кожна людина.

Працівник такого агентства повинен не просто вміти надувати повітряні кулі, а й мати почуття смаку і стилю, бути творчим і заповзятливим людиною, вміти працювати на клієнта, враховуючи всі його побажання і не нав’язуючи йому свою думку.

 

Оформлення свят можна назвати в якійсь мірі мистецтвом, отже, працювати в цій галузі повинні майстри своєї справи, що володіють талантом і певними навичками.

Оформлення свят та урочистостей — це не тільки формування кілець, сердець і весільних арок з зв’язок куль, тут важливо не «погіршити» конструкція не сполучуваністю і дисгармонією квітів, яка може супроводжувати процесу оформлення через нестачу досвіду роботи в даній сфері.

Тому правильно підібрана команда професіоналів є одним з головних і найбільш важливих запорук успіху підприємства подібного роду.

Багато відомих зараз компанії, що займаються оформленням свят і торжеств, працювали за дуже низьку плату або взагалі даром на початку своєї кар’єри, однак це не говорить про збитковість такого бізнесу, адже саме завдяки цьому вони отримали безцінний досвід, який неможливо ні купити за гроші, ні перейняти у кого-небудь ще.

Той самий досвід, який напрацьовується власною працею і власними помилками і дозволяє розвивати себе в цій галузі як першокласного спеціаліста.

Плюси бізнесу прикраси повітряними кульками

Плюси бізнесу прикраси повітряними кульками

Величезним плюсом для відкриття такого бізнесу є відсутність обов’язкового офісу і великої команди фахівців. Для того щоб відкрити таку фірму, потрібен тільки телефон, по якому можна приймати замовлення, і, власне, певний талант і бажання .

Це дозволяє без зайвих витрат відкрити своє агентство з оформлення торжеств і почати заробляти гроші на своєму творчому потенціалі. Зрозуміло, при вдалому ході справ можна обзавестися окремим приміщенням, набрати персонал, але починати подібний бізнес можна і без цього, поодинці.

Витратним матеріалом в такому бізнесі є безпосередньо повітряні кулі, собівартість яких, як уже говорилося раніше, надзвичайно мала, що сприяє незначності початкових витрат в порівнянні з іншими видами приватного бізнесу.

Для відкриття такого підприємства слід подбати в першу чергу про те, щоб в наявності завжди був великий асортимент куль, щоб не потрапити в незручну ситуацію, коли клієнт звертається до вас за послугами оформлення, а у вас не знаходиться куль потрібних форм, кольорів або розмірів. Це значно погіршить ваш статус вже на перших порах роботи агентства.

Слід пам’ятати, що чим більший асортимент куль ви можете запропонувати замовнику, тим з більшим задоволенням до вас будуть звертатися інші люди, знаючи, що саме у вас вони зможуть втілити в життя свої найрізноманітніші бажання. Другим важливим фактором є наявність спеціального обладнання, що дозволяє швидко надувати велика кількість повітряних куль. Для цього зазвичай служать компресори, деякі з них використовують повітря, інші — гелій, що дозволяє кулям злітати вгору.

Для роботи агентства з оформлення свят слід обзавестися як одним видом компресора, так і іншим, адже багато замовлень вимагають не простих фігурок з повітряних кульок, а повноцінних композицій, що дозволяють кулям літати під стелею приміщення або просто не падати на землю.

Якісний компресор здатний значно спростити і полегшити ведення бізнесу подібного роду, тому не слід скупитися на його придбання.

Витратні матеріали бізнесу з оформлення повітряними кулями

витратні матеріали бізнесу з оформлення приміщень повітряними кулями

Наступним важливим фактором є спеціальні каркаси, що дозволяють надати потрібну форму фігур з повітряних куль. Об’ємним постатям, наприклад, дуже важко надати правильну форму без застосування відповідного каркаса .

Існують як металеві багаторазові каркаси, так і одноразові, які створюються спеціально під певне замовлення. Металеві каркаси дуже зручні, так як їх можна замовити одноразово і використовувати безліч разів.

Не слід забувати також і про такі деталі декору, як стрічки, бантики, нитки, тканину, папір і інші дрібні, але дуже важливі складові роботи агентства з оформлення свят та урочистостей.

Важливо враховувати також, що клієнти, які звертаються в ваше агентство, досить абстрактно уявляють собі загальну картину, яка повинна вийти після закінчення роботи. Тому важливо мати якісний каталог, який здатний відобразити весь асортимент надаваних вами послуг і скласти про вас і про вашу компанію гарне враження.

Правильно зроблений каталог допоможе візуалізувати побажання кожного клієнта, розібратися в його бажаннях і вибрати вподобаний йому оформлення.

Каталог повинен робити гарне враження, тому на його створення скупитися також не варто, а витрати на його виробництво можна віднести до числа витрат на якісну рекламу та розкрутку.