Одним з найбільш стабільних і вигідних різновидів ідей бізнесу , останнім часом, є відкриття мережі біотуалетів .

Даний вид бізнесу прийнято вважати досить чистим і гуманним. Рентабельність даного різновиду бізнесу становить близько двадцяти п’яти відсотків.

Бізнес-ідея експлуатації біотуалетів

Стартовий поріг входу в такий вид бізнесу досить невеликий, тому відкрити мережу біотуалетів досить просто.

Для старту бізнесменові вистачить всього три тисячі доларів. Певна частина цих коштів піде на придбання кабінок.

Витрати на створення бізнесу

Експлуатація біотуалетів як бізнес-ідея

Ціна на біотуалетних кабінку коливається в межах шестисот доларів, але якщо купувати б / в обладнання, то можна добре заощадити .

Ціна б / у біотуалетних кабінку становитиме не більше трьохсот американських доларів.

Однак варто відзначити і той факт, що для покупки якісного вживаного обладнання по не високій ціні, часто доводиться витратити дуже багато часу.

Заробітна плата касирів, в цій ситуації, становить зовсім незначну суму. Вона може залежати від найрізноманітніших чинників, що визначають торгове господарство.

Хоча, в будь-якому випадку, зарплата касира біотуалетних кабінок є маленькою і ніяк не вплине на фінансовий стан бізнесмена.

Певні кошти необхідно буде витратити на очищення баків. В середньому, її виконують близько десяти разів за місяць, хоча буває і рідше. Вартість однієї очищення становить в межах двадцяти доларів.

обслуговування біотуалетів

бізнес-ідея обслуговування біотуалетів

Обслуговування біотуалетних кабінок досить просте і не викликає особливих складнощів . Вони не підключаються до будь-яких комунікацій.

У цій ситуації потрібно застосовувати талони суворої звітності, які затверджуються Міністерством Фінансів країни. Набувати різноманітних касові апарати немає необхідності, тому як цей бізнес оподатковується за спрощеною системою.

 

Не потрібно забувати і про те, що в будь-якому бізнесі можуть бути свої неприємності, мережа біотуалетів не є винятком. З таких проблем варто виділити вандалізм.

Застрахуватися від подібної проблеми неможливо, проте грошові витрати на ремонт будуть не значні. З інших проблемних ситуацій цього виду бізнесу виділяють плинність кадрів і різні державні та адміністративні бар’єри.

Ключові особливості бізнесу на біотуалетах

біотуалети як вид бізнесу

Головне вкладення цієї галузі бізнесу — це біотуалетних кабінки, тому при їх придбанні потрібно бути дуже уважним .

Від вибору туалетної кабінки буде залежати подальший успіх бізнесу. При покупці кабінці величезну увагу потрібно приділити їх технічними характеристиками, надійності дверей, міцності баків, а також спеціальним антивандальним властивостями.

Не забувайте про те, що від якості і довговічності біотуалетних кабінок буде залежати стабільність і прибуток вашого бізнесу.

Зазвичай певні проблеми виникають відразу після відкриття мережі . Найчастіше, труднощі пов’язані з документаційне оформленням бізнесу. А саме, для законного оформлення бізнесу потрібно укласти договір з міським водоканалом, отримати дозвіл на відкриття від СЕС, містобудівного комітету та інших органів влади міста.

Однак найважливішою папером при оформленні такого роду діяльності є ліцензія на переробку та утилізацію відходів.

Для того, щоб уникнути всіх труднощів з документаційне оформленням бізнесу, можна підібрати професійних постачальників для придбання біотуалетних кабінок.

Дані фірми є надійними і досвідченими продавцями і постачальниками даного виду обладнання, а також вони займаються, повним оформленням цього різновиду бізнесу, набувають відповідні ліцензії та дозволи.

Якщо виникає необхідність у консультації за тематикою, то вони своєчасно її нададуть, а також порадять найбільш вдале розміщення кабінок і сприятимуть у вирішенні інших проблемних питань.

Варто відзначити, що при виборі кабінки величезну увагу потрібно приділити і погодних умов, при яких можлива робота кабінки. Так, при великому морозі, вміст бака може замерзнути, і вона тимчасово перестане функціонувати, а при сильній спеці звичайний пластик може почати плавитися.

Перші кроки в бізнесі на біотуалетах

Перші кроки в бізнесі біотуалетів

При відкритті такого бізнесу, акцент потрібно зробити на рентабельності бізнесу, сезонний чинник і ціновій політиці . Цей бізнес стає рентабельним при безперебійній роботі не менше ніж п’ятдесяти кабінок. Якщо ж їх, менше, то прибуток з бізнесу буде вкрай малою.

Однак не варто стартувати з великої кількості кабінок, для початку буде достатньо трьох. А потім просто докуповуйте додаткові кабінки.

Якщо ж населення міста, в якому ви збираєтеся відкрити таку мережу, складає більш ніж п’ятсот тисяч жителів, то необхідно постійно і стрімко збільшувати число біотуалетних кабінок.

При придбанні необхідного числа кабін, потрібно подумати і про створення спеціального парку з резервом туалетних кабінок. Їх можна застосовувати для найрізноманітніших випадків, в тому числі, районних або міських заходах масштабного значення.

Крім того, не можна забувати про дезінфекцію кабінок. Зі збільшенням бізнесу, можна також і подумати про придбання власного автопарку, кожна машина з якого, може в місяць обслуговувати до вісімдесяти біотуалетних кабінок.

Залежно від рівня успішності та процвітання, можна подумати і про спеціальному майданчику, на якій будуть знаходитися невикористовувані кабінки.

Розвиток бізнесу на біотуалетах

Розвиток бізнесу біотуалетів

Як подальшого розвитку бізнесу, можна спробувати займатися прокатом туалетних кабінок. Даний пункт позбавить від необхідності експлуатувати їх і дасть можливість пристойно заробити.

Охочих взяти в прокат туалетну кабінку в большом городе буде більш ніж достатньо. Клієнтами будуть, в основному, різні організації та об’єкти, які повинні мати в своєму розпорядженні біотуалети.

Також прокат кабінок досить затребуваний у літніх ресторанчиків і кафешок.

Якщо ж у Вас є бажання почати виробляти туалетні кабінки, то в цей бізнес потрібно буде вкласти чималі кошти.

По-перше, це пошук постачальників спеціальних матеріалів для виробництва, по-друге, необхідно отримати спеціальні дозволи і ліцензії від санітарного та епідеміологічного нагляду, а також сертифікат, який дозволить Вам займатися випуском даної продукції.

Який би різновид бізнесу ви не вибрали, завжди потрібно пам’ятати про те, що реалізовувати свій продукт можна не тільки в одному місті, а й далеко за його межами.