Багато людей замислюються про те, щоб почати займатися домашнім бізнесом в умовах власної квартири або заміського будинку.

бізнес-ідея виготовлення вудилищ з бамбука

Однією з бізнес-ідей організації подібної діяльності є виготовлення бамбукових вудлищ.

Бізнес на виготовленні бамбукових вудлищ

Такі пристосування користуються високим попитом у рибалок. Їх можна продавати приватним особам або постачати в спеціалізовані торговельні точки.

Вартість бамбукового вудилища складає як мінімум 300 рублів (в залежності від довжини виробу і регіону запуску бізнесу). Зі збутом готової продукції не виникне серйозних проблем.

 

Як організувати бізнес з виготовлення вудилищ з бамбука

Що необхідно зробити підприємцю для запуску подібного бізнесу:

По-перше, слід вирішити питання з вихідним матеріалом. Бамбук можна вирощувати самостійно або закуповувати його у інших компаній.

Перший варіант дозволить підприємцеві значно скоротити розмір стартових інвестицій, адже закупівельна ціна бамбука може виявитися високою.

Вирощувати цю рослину бажано в теплиці, це дозволить бізнесменові займатися заготівлею вихідного матеріалу протягом цілого року. Для того щоб вирощувати бамбук, потрібно створити в теплиці сприятливий клімат (високу вологість і тепло).

Ось чому бізнесмену потрібно придбати автоматизовану систему поливу та обігрівачі.

У сприятливих умовах швидкість росту бамбука може досягати 10 сантиметрів на добу.

Зрізати рослини потрібно тоді, коли його зростання складе не менше двох метрів. Зрізані стебла необхідно просушити над розжареним вугіллям, щоб з них витекло масло. Його видаляють за допомогою звичайної ганчірки або губки.

як організувати бізнес з виготовлення вудилищ з бамбука

Після цього стебла бамбука піддаються сушці під прямими сонячними променями. Це займає близько 2-3 тижнів. Щоб стебла бамбука стали міцніше і довговічніше, з них потрібно видалити м’яку серцевину.

Після того як сушка і чистка рослин буде завершена, можна приступати до процесу виготовлення вудилищ. Освоїти його може кожен, це не дуже складне заняття. Коротке вудилище можна зробити з одного бамбукового стебла.

Для виготовлення довгого вудилища необхідно з’єднати кілька стебел металевою трубкою . При цьому слід стежити за тим, щоб нижнє коліно вудки було товщі верхнього.

На вудилище можна встановити кільця і пропустити через них волосінь. Щоб зробити вироби красивіше, їх потрібно покрити шаром лаку.

Продавати готові вудилища можна у власному інтернет-магазині або за допомогою груп в соцмережах.