Сьогодні багато людей прагнуть створити власний бізнес з мінімальним інвестиційним капіталом.

Одним із способів знайти фінансову незалежність може стати виготовлення та подальший продаж виробів хенд-мейд.

бізнес-ідея в'язання іграшок амігуруміТакий вид бізнесу можна організувати в умовах власної квартири. Як правило, для створення креативних авторських робіт потрібні недорогі витратні матеріали і всього кілька годин вільного часу, так що така бізнес-ідея як мінімум вимагає розгляду.

Бізнес на в’язанні іграшок амігурумі

Непоганий прибуток підприємцю може принести такий бізнес, як в’язання іграшок амігурумі .

 

Що вони собою являють? Це невеликі в’язані іграшки з наповнювачем. Як правило, їх розмір не перевищує 10 сантиметрів. Ці іграшки вперше з’явилися в Японії, сьогодні їх можна зустріти в будь-якій країні світу.

Як організувати бізнес на в’язанні іграшок амігурумі

Ринкова вартість подібних виробів може досягати 1000 рублів, у той час як собівартість однієї іграшки не перевищує 200 рублів.

Що необхідно зробити, щоб організувати такий бізнес:

По-перше, необхідно освоїти спіральний спосіб в’язки. Благо, в інтернеті існує маса відео-уроків по цій темі. Всі частини майбутнього виробу (голова, руки, тулуб) в’яжуться окремо, а потім з’єднуються між собою.

Підприємцю необхідно створити портфоліо для залучення клієнтів. Бажано виготовити кілька моделей іграшок амігурумі (собачок, кішок, ведмедів і т.д.).

Бізнесмен може в’язати різні за формою вироби (квіткові горщики, сердечка, персонажів мультфільмів).

як відкрити бізнес на в'язанні іграшок амігурумі

Після того як бізнесмен створить портфоліо, йому потрібно буде закупити витратні матеріали. На придбання якісного комплекту буде потрібно близько 3-5 тисяч рублів.

Ці кошти необхідні для покупки пряжі, наповнювача, фурнітури, спиць. В якості наповнювача бажано використовувати сучасні матеріали (поролон або холлофайбер).

Їх вартість не перевищує 250 рублів за кілограм. Такої кількості холлофайбера або поролону вистачить для виготовлення кількох десятків іграшок.

На подальшому етапі підприємцю потрібно буде знайти канали збуту готових іграшок. Їх можна продавати на спеціалізованих майданчиках, де реалізується хенд-мейд ( «Ярмарок майстрів» або Etsy).

Можна поставляти іграшки амігурумі в місцеві магазини сувенірної продукції. На початковому етапі бізнесмен може поширювати вироби серед своїх друзів і знайомих (можливо, на безкоштовній основі).

Це дозволить йому швидко знайти перших клієнтів, адже найпотужніший спосіб просування будь-якого домашнього бізнесу — це сарафанне радіо.