Серед доступних і не вимагають великих стартових вкладень коштів бізнес-ідей  на сьогоднішній день є відкриття пункту прийому склотари.

як організувати бізнес з прийому склотари

Щоб відкрити свою точку, довго думати не потрібно — цілком підійде власне домоволодіння. Але спочатку необхідно у відповідних службах зробити правильне оформлення супутніх на дозвіл і реєстрацію справи документів.

Бізнес на прийомі склотари

Майбутніх підприємців даного напрямку часто хвилює питання, з чого починати.

 

Як організувати бізнес з відкриття прийому склотари

Спочатку приймаємо рішення, будете працювати безпосередньо самі або через посередника. Якщо самі, то попередньо займаємося пошуком фабрик і заводів, які приймають склотару.

Якщо через посередника, то це його головний біль. Вам належить йому тільки здавати тару, а транспорт і точки збуту вторсировини його.

Хоча перший спосіб більш вигідний по прибутку, однак, за відсутності початкового капіталу на вантажний автомобіль та витратні матеріали (обслуговування транспорту), може створити додаткові труднощі з стабільним функціонуванням пункту прийому склотари.

Порядок оформлення документів на точку прийому склотари

Після того, як ви визначилися з місцем, де буде розміщуватися пункт прийому склотари, належить реєстрація суб’єкта підприємництва.

Після реєстрації себе як приватного підприємця, потрібно стати на облік у податковій інспекції за місцем реєстрації на податок ЕНВД. Тепер ви платник єдиного податку і маєте на руках відповідне свідоцтво.

бізнес-ідея відкриття прийому склотари

Зауважимо, що ліцензію на заготівлю і збір склотари оформляти не потрібно. За останніми змінами в Податковому кодексі такий вид підприємництва спрощений і ліцензування скасовано.

У тому випадку, якщо ви відкриваєте пункт прийому склотари не у себе вдома, а хочете використовувати об’єкти малої архітектури (ларьки, кіоски, торгові павільйони і тому інше), погоджуєте в місцевих органах самоврядування місце розташування точки і оформляєте право на використання земельної ділянки.

Грошові розрахунки з населенням за здану склотару необхідно проводити відповідно до загальноприйнятих правил і форм.

Чи маєте право обходитися без реєстраторів розрахункових операцій, але потрібно неодмінно вести розрахункову книжку і книгу обліку операцій за розрахунками, видаючи відповідні квитанції за розрахунками. Нічого складного в такій бухгалтерії немає.

Щоб мати постійних постачальників вторинної сировини, не забувайте про незамінний движку прогресу — рекламі свого бізнесу.