Сьогодні багато жінок, які перебувають у декретній відпустці, прагнуть організувати власний домашній бізнес. Хтось займається поставками дитячих товарів з Китаю, хтось — в’язанням і т.д.Відмінною бізнес-ідеєю для організації власної справи вдома є виготовлення браслетів.

бізнес-ідея виготовлення браслетів своїми руками

Зайнятися такою підприємницькою діяльністю може будь-яка жінка. Головне у виготовленні таких прикрас — посидючість і акуратність. Зрозуміло, для досягнення успіху в подібному бізнесі потрібно буде креативним людиною, відрізнятися нестандартним мисленням.

Бізнес на виготовленні браслетів своїми руками

На початковому етапі починає підприємниці необхідно освоїти мистецтво виготовлення браслетів з різних каменів.

 

При бажанні рукодільниця може використовувати для створення своїх шедеврів підручні засоби, які можна знайти практично в будь-якому будинку (залишки натуральної шкіри, металеві, різні намистини, бісер і т.д.).

Як організувати бізнес з виготовлення браслетів своїми руками

Безпрограшним варіантом стане виготовлення браслетів з натуральних каменів . Такі прикраси завжди користуються високим попитом. Придбати вихідний матеріал для рукоділля можна в китайських інтернет-магазинах.

Ціни там, як правило, в 2-3 рази нижче, ніж у вітчизняних конкурентів. Вартість натурального каменю (недорогоцінного) варіюється від 5 до 15 рублів. Для виготовлення одного браслета може знадобитися близько 10-15 таких каменів.

Іншими словами, собівартість подібного прикраси становить 100-300 рублів, в той час як його ринкова ціна може досягати 600-800 рублів.

Технологію виготовлення браслетів з натуральних каменів можна освоїти буквально за кілька днів.Досить подивитися майстер-класи, розміщені на Youtube, або знайти інше навчальне відео на просторах інтернету.

як організувати бізнес з виготовлення браслетів своїми руками

Після того як починаюча підприємниця освоїти технологію виготовлення браслетів, їй потрібно буде підготувати демонстраційну колекцію з прикрас різної кольорової гами. Бажано підготувати мінімум 10 зразків, щоб клієнтам було з чого вибирати.

Наступним етапом організації подібного бізнесу є пошук каналів збуту готової продукції.

Конкуренція в сфері продажу прикрас ручної роботи досить висока, проте якісний товар за прийнятною ціною завжди знайде своїх покупців.

Для реалізації готових прикрас має сенс співпрацювати з місцевими торговими точками, що спеціалізуються на продажу біжутерії, або відкрити свій інтернет-магазин .

Іншим варіантом є збут браслетів на інтернет-майданчиках для продажу хенд-мейд (Etsy або «Ярмарок майстрів»).