Полімерна глина — найпопулярніший матеріал, який використовується для рукоділля. З нього можна виготовляти прикраси ручної роботи, оригінальні магніти на холодильник, а також різні композиції для прикраси звичайних чайних ложок.

як організувати бізнес по створенню ложок з полімерної глини

Використовувати полімерну глину в хенд-мейд досить просто. Це пластичний матеріал, який легко приймає будь-яку форму, як і звичайний пластилін.

Якщо полімерна глина деякий час знаходиться в духовій шафі, вона застигає, стаючи твердою, як пластик. Вироби з полімерної глини не вимагають фарбування. Вони створюються з шматочків глини різної кольорової гами.

 

Бізнес по створенню ложок з полімерної глини

Однією з перспективних бізнес-ідей для організації домашнього бізнесу є створення оригінальних ложок з полімерної глини.

Така продукція користується високим попитом як у дорослих, так і у дітей. Красиві ложечки з полімерної глини можна використовувати кожен день, вони піднімають настрій, заряджають позитивом на весь день.

Як організувати бізнес по створенню ложок з полімерної глини

Займатися бізнесом по виготовленню таких ложок може будь-яка жінка, у якої є хоча б 2-3 години вільного часу . Це дозволить створювати 3-4 шедевра в день. Подібний бізнес успішно освоїли багато жінок в декретній відпустці.

Для того щоб організувати свою справу в цьому напрямку, необхідно навчитися техніці створення авторських робіт з полімерної глини. Можна подивитися навчальне відео в інтернеті або відвідати тематичні майстер-класи, які проводяться в багатьох великих містах.

бізнес-ідея створення ложок з полімерної глини

Після того як жінка оволодіє мистецтвом створення оригінальних композицій з полімерної глини, вона може зайнятися виготовленням авторських робіт на продаж.

Черпати натхнення для творчості і знаходити цікаві ідеї можна в зарубіжних журналах і на тематичних сайтах.

Щоб почати виготовлення оригінальних ложок, необхідно придбати кілька шматків полімерної глини, машинку для їх розкочування, каттери (спеціальні формочки), леза для акуратного нарізування матеріалу і лак для покриття готових виробів.

Мінімальний набір подібних пристосувань обійдеться починаючої підприємниці в кілька тисяч рублів.Однак все вкладення швидко окупляться. Готові вироби можна буде продавати за ціною від 100 до 300 рублів.

Як продавати ложки з полімерної глини

Де можна реалізовувати авторські роботи з полімерної глини:

  • Для цього можна відкрити власний інтернет-магазин;
  • Іншим варіантом є продаж ложок в соціальних мережах;
  • Співпраця з місцевими магазинами сувенірів;
  • Продавати готові вироби також можна на регіональних ярмарках і виставках.