Однією з привабливих ідей для домашнього бізнесу , які потребують мінімум тимчасових і фінансових витрат, є розведення папуг.

Цих пернатих обожнюють як дорослі, так і діти. Папуга може стати справжнім другом, якого навіть можна навчити розмовляти.

Вартість цього птаха залежить від її породи. Простого хвилястого папужки можна придбати за демократичну ціну в кілька сотень рублів, в той час як вартість великих порід (наприклад, ари або какаду) досягає кілька тисяч доларів .

Бізнес по розведенню папуг

На розведенні папуг можна побудувати непоганий домашній бізнес .

 

Бажано почати з простого — спробувати виростити кілька хвилястих папужок на продаж.

Для цього потрібно закупити кілька самців і самок і створити сприятливі умови для їх розмноження.

Як організувати бізнес з розведення папуг

На початковому етапі не варто братися за розведення великих порід папуг, це дуже ризиковано. Для цього потрібні значні фінансові вкладення, і ніхто не зможе точно сказати, як швидко вони окупляться.

Бізнесмену потрібно буде придбати просторі клітини і облаштувати їх великою кількістю гілок. Необхідною умовою для розмноження є збалансоване харчування.

Бізнесмену необхідно закупити спеціальний корм, попередньо проконсультувавшись з ветеринаром.

як організувати бізнес з розведення папугЯк відомо, одна пара папуг може принести 5-7 пташенят, вони з’являються з періодичністю в 3-4 місяці. Іншими словами, за рік у бізнесмена може з’явитися 15-20 пташенят на продаж.

Якщо підприємець придбає хоча б 5 пар папуг, то їх число досягне 100. Прибуток від продажу сотні пташенят може скласти 30 тисяч рублів.

Витрати на утримання папуг невеликі. Бізнесмену досить вчасно годувати птахів, щодня забиратися в клітинах, провітрювати приміщення, де містяться пернаті.

На початковому етапі всю цю роботу можна виконувати самостійно. Надалі, коли бізнес розширитися і число папуг збільшиться, можна буде знайти помічника.

Успішність подібного починання багато в чому залежить від організаторських здібностей початківця бізнесмена. Йому потрібно буде знайти покупців для пташенят.

Папуг можна здавати на реалізацію зоомагазинам. Однак більш вигідним варіантом стане продаж пташенят приватним особам. Для цього можна відкрити інтернет-магазин.

Попит на папуг стабільно високий, тому серйозних проблем з реалізацією пташенят не виникне.