Жодне весілля не обходиться без вручення подарунків гостям.

Молодята дарують їх в знак подяки, що люди знайшли час і відвідали церемонію одруження. Як правило, такі подарунки є красиві коробочки, в які кладуть цукерки, печиво, сувеніри і т.д.

бізнес-ідея виготовлення бонбоньєрок

Подарунки для весільного торжества отримали назву бонбоньєрок . Останньою тенденцією в світі весільної моди стало використання подарункових коробок в стилі хенд-мейд.

Відповідно, з’явилося багато майстринь, які виготовляють бонбоньєрки у себе вдома.

Бізнес по виготовленню бонбоньєрок

Не дивно, що бізнес-ідея виготовлення подібної продукції може перетворитися на високоприбутковий бізнес .

 

По суті, бонбоньєрку можна зробити навіть з підручних матеріалів, які є вдома (картону, кольорового паперу, фламастер, наклейок, стразів і т.д.).

Як організувати бізнес з виготовлення бонбоньєрок

Зрозуміло, для виготовлення ексклюзивних моделей потрібно буде закупити і інші елементи декору (стрічки, бісер, різні аплікації тощо).

Однак собівартість бонбоньєрки, виготовленої вручну, в будь-якому випадку буде в кілька разів нижче, ніж її ринкова ціна.

Це дозволяє отримати хороший прибуток від збуту подібної продукції.

Варто відзначити, що подібний вид домашнього бізнесу найбільше підійде творчим натурам.

Для них виготовлення бонбоньєрок може стати не тільки джерелом високого доходу, але і засобом самореалізації.

як організувати бізнес з виготовлення бонбоньєрок

Для того щоб зайнятися цим бізнесом на професійному рівні, необхідно розробити кілька варіантів дизайну виробів для весільних урочистостей в різної стильової спрямованості.

Успіх в подібному почині залежить від уміння майстра втілювати свіжі ідеї в життя, створюючи ексклюзивні і барвисті бонбоньєрки.

Вартість одного виробу може варіюватися від 100 до 300 рублів (в залежності від складності роботи). Рівень доходу початківця бізнесмена буде визначатися обсягом замовлення.

Найбільшим попитом подібна продукція буде користуватися в весняно-літній період. У цей час потрібно буде знайти помічницю для виконання замовлень.

Щоб збільшити прибутковість, можна розширити спеціалізацію бізнесу і освоїти виготовлення інших весільних атрибутів (наприклад, парасольок або букетів для наречених).

Як правило, знайти канали збуту подібної продукції не складає труднощів.

Готові бонбоньєрки можна реалізовувати як весільним агентствам, так і приватним особам. При бажанні підприємець може відкрити інтернет-магазин для продажу готових виробів.