Як відомо, дитина проводить в школі лише невелику частину дня (приблизно з 8 години ранку до 13 години дня). У денний і вечірній час (до приходу батьків з роботи) він наданий самому собі.

Відсутність контролю з боку дорослих нерідко призводить до появи різних проблем (з успішністю, поведінкою і т.д.).

На жаль, групи продовженого дня передбачені в звичайних школах тільки для молодших школярів.

Для дітей старшого віку функціонують тільки різні гуртки.

бізнес-ідея відкриття групи продовженого дня

Бізнес по відкриттю групи продовженого дня

Однак у сучасних батьків є можливість організувати цікаве дозвілля для своїх дітей.

У багатьох великих містах з’явилися групи продовженого дня, перебування в яких дозволяє вирішити багато проблем, пов’язаних з вихованням і навчанням дитини.

 

Як організувати групу продовженого дня

Заснувати подібний бізнес може кожна жінка, у якої є вільний час і бажання працювати з дітьми . Додатковою перевагою буде наявність педагогічної освіти.

Реалізувати подібну бізнес-ідею можна навіть в умовах звичайної міської квартири.

Для розміщення групи продовженого дня необхідна простора кімната з площею не менше 15 квадратних метрів.

Її необхідно буде обладнати під навчальний клас. Для цього потрібно буде закупити зручні столи і стільці, дошку, ноутбук, підручники, розвиваючі ігри.

У групі продовженого дня обов’язково повинна бути зона відпочинку зі зручним диваном (на випадок, якщо хто-небудь з дітей перевтомився).

Як правило, на етапі запуску подібного бізнесу проблем з пошуком клієнтів не буває.Жінці, яка вирішила відкрити свою справу в цьому напрямку, досить розповісти про послуги, що надаються батькам дітей, з яким її дитина вчиться.

як організувати групу продовженого дня

Можна роздавати рекламні листівки поруч з найближчими школами. Відмінним варіантом просування подібних послуг стане розміщення інформації на електронних дошках оголошень.

Бажано, щоб наповнюваність групи продовженого дня була не більша, ніж 10-12 школярів. Щоб успішно займатися подібним бізнесом, потрібно вміти знаходити контакт з будь-якою дитиною.

Важливим фактором є вміння організувати співпрацю з батьками. Їм необхідно роздати візитки із зазначенням номера телефону, щоб вони могли в будь-який момент зателефонувати і дізнатися, чим зайняті їхні діти.

Чим можна зайняти дитину протягом його перебування в групі продовженого дня

Дітям можна надати посильну допомогу у виконанні домашнього завдання. Час, що залишився можна присвятити розвиваючим іграм або прогулянці на свіжому повітрі.

Вартість послуги перебування дитини в групі продовженого дня визначається підприємцем самостійно.

Мінімальна ціна становить 100 рублів в день. Якщо «групу подовженого дня» відвідуватимуть 10 дітей, то щоденний прибуток від такого бізнесу складе 1000 рублів.