Привабливою бізнес-ідеєю для організації малого бізнесу з мінімальним інвестиційним капіталом є пошиття штор на продаж.

Хоча багато сучасних людей стали віддавати перевагу жалюзі, на звичайні штори досі відзначається вельми високий попит.

Як правило, їх вибирають цінителі інтер’єру в строгому, класичному стилі.

як організувати бізнес з пошиття штор

Бізнес з пошиття штор

Як організувати свій бізнес з пошиття штор

По-перше, варто визначитися з масштабами бізнесу. Якщо у підприємця немає коштів на оренду окремого приміщення, він зможе займатися подібним бізнесом в умовах власної квартири.

 

Йому досить буде закупити швейне обладнання та якісні витратні матеріали, а також найняти на роботу 2-3 швачок для виконання замовлень.

Альтернативним варіантом може стати співпраця з швачками-надомницею.

В цьому випадку вони будуть виконувати замовлення на своїй території, в комфортних умовах. Бізнесмен зможе використовувати свою квартиру для зберігання готових виробів і проведення зустрічей з клієнтами.

Успішність подібного починання прямо залежить від якості виконуваних замовлень . Якщо штори будуть зшиті неакуратно, з кривими рядками, то репутація бізнесмена сильно постраждає.

бізнес-ідея з пошиття штор Ось чому не варто набирати відразу багато замовлень в прагненні отримати високий прибуток за короткий термін.

У роботі потрібно дотримуватися принципу поступовості, це дозволить знизити рівень психологічного навантаження як на бізнесмена, так і на його співробітниць.

Перед тим як займатися подібним бізнесом, необхідно створити каталог готових моделей штор для вітальні, спальні, дитячої кімнати, кухні.

Якщо потенційному замовнику не сподобається жоден із запропонованих варіантом, він зможе розробити власний дизайн штор.

Бажано, щоб у бізнесмена був власний автомобіль. У цьому випадку він зможе доставляти готові замовлення в квартиру клієнта.

Як відомо, сучасні люди розпещені комфортом. Всім хочеться отримувати свої замовлення з мінімальною втратою часу. Безкоштовна доставка штор стане незаперечною перевагою для клієнтів.

Коли доходи від бізнесу стануть відчутними, підприємець зможе розширити свою справу.

Він зможе орендувати окреме приміщення, переобладнавши його під швейний цех, і збільшити обсяги виробництва.

При бажанні можна розширити і спеціалізацію фірми, наприклад, можна освоїти пошиття ламбрекенів або виготовлення ролл-штор.