Будь-яка дівчина купує собі різні аксесуари: ланцюжки, сережки, браслети, шпильки, кулони.

Якщо у вас добре, виходить, виготовляти що-небудь своїми руками, то на цьому можна заснувати невеликий бізнес. Наприклад, ви можете спробувати виготовляти кулони для ланцюжків і продавати їх.

Бізнес-ідея на виготовленні та виробництві кулонів

Головна перевага даної бізнес-ідеї полягає в тому, що для її здійснення не потрібен стартовий капітал.

Все, що вам потрібно — купити матеріали для кулонів. Це може бути дерево, метал, пластик або щось інше. В даному випадку все залежить лише від вашої фантазії.

Виготовлення кулонів — перші кроки в бізнесі

Виготовлення кулонів перші кроки в своєму бізнесі

Отже, для того щоб почати заробляти на продажу власних кулонів, вам в першу чергу необхідно створити асортимент своєї продукції.

Виготовте хоча б 20-30 кулонів і сфотографуйте кожен з них. Потім роздрукуйте фотографії і створіть каталог, який Ви будете показувати своїм друзям і знайомим.

Цифрові фотографії завантажте в інтернет.

На початковому етапі не потрібно призначати високі ціни на кулони. Так, ручна робота оцінюється дуже високо, проте на перших порах ваша головна задача — залучити клієнтів і розповісти про себе.

Виготовлення кулонів — це прекрасна бізнес ідея для створення власного виробництва

 

Виготовлення кулонів прекрасна бізнес-ідея для початку своєї справи

Якщо з першої «партії» у вас нічого не купили, не турбуйтеся, а просто продовжуйте розширювати асортимент і розповідати про себе.

Як було сказано вище, цифрові фотографії можна викласти в інтернет, тут же ви можете створити співтовариство в соціальних мережах, тим самим створивши електронний каталог.

Згодом у вас обов’язково куплять що-небудь. У міру розширення асортименту продажі зростатимуть.Щоб утримати клієнтів, вам потрібно постійно вигадувати якісь нові ідеї для кулонів.

Креативний підхід — це запорука успіху у вашому бізнесі.

При неухильне зростання продажів найміть на роботу помічника, адже самостійно впоратися з усіма завданнями буде складно. Коли про вас будуть всі знати, ви можете підвищити ціни на свої роботи.

Таким чином, працюючи з помічником і підвищивши ціни, ви зможете в рази збільшити свій дохід, а це якраз те, до чого ви прагнули на початку свого шляху.

Технологія виготовлення кулонів

технологія виготовлення кулонів

Підвіска кулона може бути з 1-го каста з каменем, верхівки без каменів або з каменями. Технологія виробництва підвісок не має відмінностей від виробництва верхівок для інших виробів, і тільки лише підвісне вушко, а іноді, і форма підвіски визначають кулон серед інших виробів.

Кулон має 2 вушка: сполучна, яке об’єднує підвіску з навісним вушком, і навісне, що фіксує положення кулона на ланцюжку. Навісне вушко можливо звичайним (схожим на дріт) і фасонним — з зовнішньої накладкою з декількома або ж одним каменем, гравірованої, вирізаної і так далі.

Розташування підвіски на ланцюзі зазвичай характеризується центром її тяжіння, який зобов’язаний перебувати внизу. Поверх з’єднують і припаюють (до місця пайки фугою) сполучна вушко.

Точку для припаювання підбирають з розрахунком на те, щоб підвіска у вільному стані висіла вертикально і не деформувалася під вагою вставленого далі каменю. Як правило, для низьких підвісок без рантів даний рівень — в підставі підвіски, для верху з рантом — між рантом і підставою вершини, а для каста з каменем — виходячи з розміру каменю.

З’єднувальне вушко виготовляють з дроту з довгою перетину від 0,8 до 1,2 мм; його внутрішній діаметр коливається між 1 — 2 мм. Часом частина вушка видаляють і припаюють лише полуколечкамі (полуушко).

Звичайне навісне вушко може бути всіляких форм в залежності від самого кулона, частіше округлих вертикально витягнутих. У вигляді заготовки на навісне вушко застосовують дріт круглого або прямокутного перерізу. Зазвичай розміри округлих вушок відповідно до цього по малої і великої осі 4X7 мм. Навісне вушко протягується через сполучна, сфуговивается і паяется за формою.

Починається виготовлення фасонного навісного вушка з накладки, яка повністю обробляється, крім гравіювання або ж закріплення каменів, потім до її зовнішній стороні можна приварити полуушко.Разом з накладкою полуушко утворює фасонне навісне вушко.

Форми вигину полуушка різноманітні, хоча всі вони повинні гарантувати вільний рух кулона по ланцюжку. Коли один з кінців полуушка припаяний до накладки, воно може бути просмикнуте через сполучна вушко.

Другий кінець полуушка можна припаювати, тільки коли вушко буде повністю зібрано.

висновок:

Як видно з усього, що написано вище, налагодити виробництво кулонів в домашніх умовах не складна і цілком доступна ідея зі створення власного бізнесу .

Реалізувати її можна без великих початкових вкладень і особливістю даної ідеї, є мінімалізм в вимогах.

Так зокрема, немає необхідності шукати приміщення під виробництво, набирати персонал, закуповувати дороге обладнання. Для організації виробництва досить столу в кухні і працьовитості.