Таке японське блюдо, як суші, набуло в нашій країні грандіозну популярність. Воно є в меню будь-якого ресторану. Навіть в невеликому місті можна зустріти величезну кількість суші-барів.

Майже кожна людина, у якого немає алергії на морепродукти, любить провести суботній вечір, насолоджуючись смачними ролами.

бізнес-ідея виготовлення суші і ролів на дому

Бізнес по виготовленню суші вдома

На приготуванні суші і ролів можна побудувати прибутковий домашній бізнес .Зрозуміло, для досягнення успіху в цьому починанні необхідно володіти певними кулінарними здібностями.

Реалізацією подібної бізнес-ідеї для домашнього бізнесу можуть зайнятися домогосподарки або мами в декретній відпустці, які люблять готувати.

 

Як відомо, процес приготування суші не відрізняється особливою складністю. Те ж саме можна сказати і про ролах. Якщо у жінки немає практичного досвіду приготування саме цих страв, вона завжди зможе придбати його.

Можна подивитися навчальне відео в інтернеті або відвідати майстер-клас оффлайн.

Ідеальним варіантом стане участь в подібному бізнесі подруги або знайомої, яка працює в ресторані і досконало володіє мистецтвом приготування цієї страви.

Як організувати бізнес з виготовлення суші та ролів

як організувати бізнес з виготовлення суші та ролів на дому

Організувати такий бізнес поодинці дуже важко. Бажано зібрати команду і чітко розділити обов’язки.

Наприклад, одна людина буде відповідальним за придбання необхідних інгредієнтів, двоє людей можуть займатися приготуванням суші.

У команді обов’язково повинен бути менеджер з продажу і кур’єр. Бажано, щоб у одного із співробітників був особистий автомобіль, це полегшить процес доставки замовлень.

Щоб займатися продажем суші та ролів, потрібно виконати кілька пробних замовлень для своїх друзів. Вони зможуть неупереджено оцінити якість приготованих страв, порівняти їх з тією їжею, яку вони їдять в ресторанах і кафе.

Якщо все відгуки будуть позитивними, можна сміливо створювати своє меню. Його потрібно буде розмістити на спеціально створеному сайті. Іншим варіантом є створення групи в одній з соцмереж.

Для постійних клієнтів потрібно буде розробити бонусну програму. Наприклад, можна буде організувати безкоштовну доставку напоїв за кожен п’ятий замовлення. Для залучення уваги потенційних клієнтів варто постійно оновлювати меню новими блюдами.

Безпрограшним варіантом стане приготування піци, а також салатів і стейків.Щоб збільшити прибутковість бізнесу, можна виконувати об’ємні замовлення (доставку страв на дні народження, корпоративи і т.д.).