Експерти відзначають, що бізнес, пов’язаний з виготовленням і продажем товарів для домашніх тварин, завжди відрізняється рентабельністю і високою прибутковістю.

Бізнес-ідея в напрямок комерційної діяльності, як пошиття одягу для собак, є інноваційним і вельми перспективним.

бізнес-ідея пошиття одягу для собак

Бізнес з пошиття одягу для собак

На подібну продукцію існує високий попит. Багато сімей заводять кишенькові породи собак, які, як відомо, дуже чутливі до холоду. Щоб вийти на прогулянку з таким вихованцем, потрібно попередньо утеплити його.

Є умеліци, які своїми силами створюють одяг для домашніх тварин. Однак не всі сучасні жінки володіють навичками шиття. Їм простіше придбати готові комбінезони для своїх собачок.

 

Як організувати бізнес з пошиття одягу для собак

Реалізувати таку ідею для малого бізнесу, як пошиття одягу для домашніх тварин, може кожен .

При цьому необов’язково самому розбиратися в специфіці пошиття подібних виробів.Досить найняти на роботу досвідчену швачку.

Якщо стартовий капітал бізнесмена не дозволяє йому орендувати приміщення, він зможе організувати пошиття одягу для тварин у власній квартирі. Благо, для цього потрібно не так багато місця.

До того ж, одяг для собак відрізняється компактністю. Для зберігання готової продукції вистачить одного місткої шафи.

Щоб зайнятися подібним бізнесом, необхідно придбати багатофункціональну швейну машину, оверлок, стіл для розкрою тканини. Одяг для собак можна шити з велюру, бавовни, штучного хутра і т.д.

як організувати бізнес з пошиття одягу для собак

Вибір матеріалів залежить від моделі виробу і його функціонального призначення.Бізнесмену бажано відразу ж визначитися зі спеціалізацією своєї фірми.

Наприклад, можна створювати зимові комбінезони або виготовляти демісезонний одяг для собак, яка також буде користуватися великим попитом.

Безпрограшним напрямком також є пошив святкових костюмів . Для виготовлення такого одягу потрібно буде витрачати багато часу, однак і продавати її можна буде дорожче, ніж повсякденні речі.

Собівартість простої моделі комбінезона для кишенькової собаки рідко перевищує 200-300 рублів. Це обумовлено тим, що для пошиття такого одягу витрачається мінімум матеріалів. Що стосується ринкової вартості подібного вироби, то воно може досягати 600-1000 рублів.

На початковому етапі бізнесмен зможе реалізовувати готовий одяг серед своїх друзів і знайомих. Він також може здавати її в зоомагазини.

При бажанні можна відкрити свій інтернет-магазин. Коли подібний бізнес почне приносити високий прибуток, його можна буде розширити. Для цього потрібно буде орендувати приміщення і найняти на роботу ще кількох швачок.