На розведенні шиншил можна організувати високоприбутковий бізнес, причому навіть в домашніх умовах.

При наявності невеликого стартового капіталу можна придбати всього 5-6 звірків, вивчити особливості догляду за ними. Надалі підприємець зможе поступово розширити бізнес, відкривши власну міні-ферму.

бізнес-ідея розведення шиншил

Бізнес на розведенні шиншил

Другий варіант реалізації подібної бізнес-ідеї ( відкриття ферми з розведення шиншил ) є більш складним. Він вимагатиме від підприємця обов’язкової реєстрації як ІП і отримання дозвільних документів від ветеринарів.

 

Приміщення, в якому будуть жити звірята, має відповідати певним санітарним нормам. У ньому має бути тепло, сухо і чисто. До того ж, клітини повинні раз на півроку піддаватися дезінфекції.

Як організувати бізнес з розведення шиншил

Що потрібно зробити для організації бізнесу в домашніх умовах:

По-перше, варто закупити самих шиншил. Їх вартість залежить від породи. Ціна однієї шиншили для домашнього утримання починається від 4-5 тисяч рублів.

Для розміщення двадцяти шиншил потрібно всього два квадратних метрів (за умови, що клітини будуть розташовуватися в два яруси). Тваринки повинні жити сім’ями. На 4 самок потрібно закупити 1 самця.

Новонароджений звірок потребує материнському догляді до трьох місяців, потім його потрібно відселити. Як тільки шиншила досягає віку 8 місяців, її можна пускати на забій.

Шиншили невибагливі в догляді, для їх розведення потрібні мінімальні витрати часу.Бізнесмену досить своєчасно годувати і поїти звірків, а також щодня забиратися в клітинах.

як організувати бізнес з розведення шиншил

Як відомо, шиншили — травоїдні тварини. Для їх годування потрібно закупити сухий комбікорм і сушену траву.

Шиншили розмножуються не так швидко, як кролики. Одна самка приносить всього лише 4-6 дитинчат в рік. Однак висока вартість шкурки цих звірів дозволяє швидко окупити всі витрати на організацію бізнесу.

Вироби з хутра шиншил вважаються найдорожчими в світі (вартість шуби починається від 10 тисяч доларів). Одна шкурка цього звірка стоїть 60-600 доларів.

Успішність такого бізнесу, його прибутковість багато в чому залежить від того, наскільки швидко підприємець знайде варіанти реалізації шиншил. Їх можна продавати приватним особам, які також хочуть побудувати свій бізнес на розведенні цих звірків.

При бажанні можна організувати довгострокове співробітництво з виробниками хутряних виробів.