Гливи — дуже смачні гриби, які мають великий попит серед населення. У літній період ціна кілограма глив становить 100 рублів, однак взимку їх можна реалізовувати по 200 рублів.

Організувати бізнес-ідею на вирощування глив може кожна людина, що володіє невеликим стартовим капіталом і вільним часом.

Технологія вирощування цих грибів гранично проста. Для того щоб освоїти подібний бізнес, необов’язково орендувати окреме приміщення. На початковому етапі гливи можна вирощувати в умовах міської квартири, наприклад, на балконі.

бізнес-ідея вирощування глив

 

Бізнес на вирощуванні глив

Для того щоб почати домашній бізнес в цій сфері потрібно незначна сума коштів (5-10 тисяч рублів). Цих коштів буде достатньо для покупки тирси, целофанових мішків і спор грибів (міцелію).

Як організувати бізнес на вирощуванні глив

Для вирощування глив не потрібна земля . До того ж, для росту грибів майже не потрібне сонячне світло, тому подібну бізнес-ідею можна реалізувати навіть в підвалі.

Для вирощування глив потрібно покласти тирсу в целофанові мішки і залити їх окропом.

Після того як мине три години, в мішки потрібно додати міцелій. Щоб з нього утворилася щільна грибниця, в приміщенні потрібно підтримувати особливий мікроклімат.

Температура не повинна бути вище 18-23 градусів, а вологість повинна бути підвищеною. Тільки в цьому випадку можна очікувати прискореного росту грибів.

Детальні інструкції по вирощуванню глив в домашніх умовах можна знайти на спеціалізованих ресурсах в інтернеті.

Там же можна почитати поради досвідчених грибників про те, як збільшити прибутковість подібного бізнесу.

як організувати бізнес по вирощуванню глив

Гриби можна зрізати, як тільки вони досягнуть 10-15 сантиметрів в довжину. При строгому дотриманні технології вирощування цих грибів підприємець зможе збирати до 50-60 кілограмів глив в місяць.

На початковому етапі можна працювати без оформлення ІП, реалізуючи продукцію знайомим і друзям.

На подальшому етапі підприємець зможе розширити свій бізнес. Для цього потрібно буде орендувати невелике приміщення і взяти на роботу кілька підсобних робітників.

В цьому випадку можна буде збільшити обсяги продажів до 200 кілограмів на місяць.

У зимовий період ці показники можна буде збільшити в зв’язку зі зростаючим попитом на подібну продукцію. Однак в цьому випадку потрібно буде оформити ІП, щоб працювати на законних підставах і організувати реалізацію грибів в магазини міста.