Давно відомо, що кроликів можна розводити не лише для отримання м’яса і шкурок, а й для реалізації в якості домашніх вихованців.

Вартість такого домашньої тварини варіюється від його породи. Так, декоративного карликового або висловухого кролика можна придбати в зоомагазині за ціною 1000 рублів або вище.

Вартість кроликів таких порід, як Гермелін, гладкошерсті карлики, короткошерсті рекси або карликові пухнасті може бути на порядок вище (1,2-1,5 тисяч рублів).

бізнес-ідея розведення декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

На розведенні таких тварин можна організувати високоприбутковий бізнес . Перевагою даної бізнес-ідеї є те, що її можна реалізувати навіть в умовах міської квартири.

 

Як організувати бізнес з розведення декоративних кроликів

Оскільки декоративні кролики відрізняються від звичайних меншими розмірами тіла, то для їх утримання потрібно трохи вільного простору.

До того ж, бізнесменові потрібно мінімальний стартовий капітал. По суті, йому потрібно буде знайти кошти на покупку тварин і створення сприятливих умов для їх розмноження.

Подібний бізнес можна поєднувати з основною роботою чи навчанням. На догляд за кроликами потрібно всього пару годин в день.

Як організувати подібний бізнес:

Перш за все, необхідно придбати самих кроликів (кілька самок і одного самця). У шлюбний період його потрібно буде по черзі підсаджувати до кожної самиці. Бажано не схрещувати декоративних кроликів різного забарвлення.

Для розміщення кроликів потрібно буде придбати клітини невеликих розмірів.

як організувати бізнес з розведення декоративних кроликів

За декоративними кроликами нескладно доглядати. Досить своєчасно годувати і поїти їх, а також стежити за чистотою в клітинах. Цих тваринок можна привчити до туалету, досить придбати звичайний лоток для кішки.

Декоративні кролики невибагливі в їжі. Їх можна годувати сіном, гілками дерев, морквою, вареною картоплею, сухим геркулес, яблуками.

Для заповнення дефіциту вітамінів необхідно регулярно давати тваринам спеціальний комбікорм.

У клітинах завжди повинна бути вода. Її можна залишати в мисках, проте тварини можуть перекинути їх.

При наявності фінансових можливостей бізнесменові бажано придбати спеціальні пристосування (автопоїлки). Декоративних кроликів можна випускати з кліток, щоб вони гуляли по квартирі.

Одна кролиця може народити відразу кілька кроленят. Як правило, з їх продажем не виникає проблем. Декоративних кроликів можна реалізовувати зоомагазинам або приватним особам.