Останнім часом поряд з букетами з живих квітів стали продаватися так звані «плюшеві» букети.

Вони складаються з невеликих за розміром іграшок, це можуть бути ведмедики, зайчики і т.д. Нерідко такі твори мистецтва декоруються такими елементами, як стрічки, стрази і т.д.

Вартість подібного букета перевищує вартість звичайного.

бізнес-ідея виготовлення і продажу плюшевих букетів

Бізнес на виготовленні плюшевих букетів

На виготовленні і реалізації букетів з плюшевих іграшок можна організувати високоприбутковий бізнес . Свою справу в цьому напрямку можна відкрити з мінімальним інвестиційним капіталом, так що це відмінна бізнес-ідея для тих хто обмежений у фінансах.

 

Собівартість одного плюшевого букета рідко перевищує 100-200 рублів, в той час як його відпускна ціна, як правило, в декілька разів вище.

Все, що потрібно для запуску бізнесу, — знайти відповідне приміщення і закупити витратні матеріали.

Як організувати бізнес з виготовлення плюшевих букетів

Бізнес по створенню «плюшевих» букетів можна організувати на дому, це позбавить підприємця від додаткових витрат на оренду приміщення.

Плюшеві іграшки для виготовлення букетів потрібно закуповувати за оптовою вартості, яка становить 13-20 рублів. В інтернеті можна знайти масу вигідних пропозицій, що дозволить значно скоротити витрати.

Досить вигідним варіантом стане пошиття таких іграшок. В цьому випадку потрібно буде закупити швейне обладнання, м’яку тканину, наповнювач (наприклад, синтепон) та інші витратні матеріали.

як організувати бізнес з виготовлення плюшевих букетів

Якщо у підприємця є навички шиття, він зможе створювати іграшки без сторонньої допомоги, в іншому випадку потрібно буде найняти на роботу швачку.

Бізнесмену також потрібно буде закупити обгортковий папір. «Плюшеві» букети можна упаковувати в фольгу або спеціальну сітку.

Щоб виготовляються презенти користувалися популярністю серед потенційних споживачів бізнесменові потрібно розробити якомога більше унікальних моделей букетів.

Для цього можна організувати співпрацю з дизайнером.

Якщо у бізнесмена творчу уяву, то він може і сам генерувати нові ідеї для свого починання.

Успішність такого бізнесу залежить від того, наскільки швидко будуть знайдені канали збуту готової продукції.

«Плюшеві» букети можна здавати на реалізацію як звичайним квітковим магазинам, так і відділам з подарунковими товарами.

Букети з плюшевих іграшок користуються високим попитом у молодих людей, які хочуть порадувати своїх коханих. Їх нерідко дарують дітям, а також набувають для весільних урочистостей.