На ідеї з пошиття чохлів для автомобілів можна організувати власний бізнес.Почати свою справу в цьому напрямку може кожна людина. На початковому етапі можна організувати бізнес з пошиття авточохлів навіть у власній квартирі, виконуючи замовлення друзів і родичів.

бізнес-ідея з пошиття авточохлів

Бізнес з пошиття авточохлів

Для запуску такого домашнього бізнесу досить володіти стартового капіталу в 20-30 тисяч рублів . Цих грошей вистачить для придбання витратних матеріалів та багатофункціональної швейної машинки.

Як організувати бізнес з пошиття авточохлів

Авточохли шиються за стандартними лекалами, які можна легко знайти на спеціалізованих ресурсах в інтернеті. Що стосується матеріалів, то їх бажано закуповувати на оптових базах, де їх вартість набагато нижче за роздрібну.

 

Якщо підприємець володіє значним стартовим капіталом і не хоче самостійно займатися такою копіткою роботою, то він може відкрити власне ательє з пошиття чохлів для автомобілів.

Для цього потрібно буде зареєструвати ІП і орендувати відповідне приміщення. На початковому етапі бізнесу має сенс закупити 3-4 швейні машини і найняти на роботу кілька робітниць.

Як правило, авточохли шиють по готовим болванкам. Їх потрібно буде закупити в відділі манекенів.

Якщо клієнт замовить пошиття чохлів нестандартних розмірів, то потрібно буде уточнити всі параметри, щоб готовий виріб лягло на сидінні без складок.

Щоб привернути увагу потенційних покупців до готової продукції, необхідно постійно розширювати модельний асортимент чохлів. Можна зайнятися пошиттям авточехлов не тільки з тканини, але і зі шкірозамінника.

як організувати бізнес з пошиття чохлів для автомобілів

При наявності фінансових можливостей можна придбати і рулонну шкіру. Не варто економити на покупці цього матеріалу, шкіра повинна відрізнятися хорошою зносостійкістю і стійкістю до перепадів температури, в іншому випадку вона швидко трісне.

На початковому етапі варто випустити тільки кілька шкіряних моделей і перевірити, наскільки вони будуть затребувані серед покупців.

Бажано, щоб ательє спеціалізувалося не тільки на пошитті стандартних чохлів, але і на виконанні ексклюзивних замовлень. Водії часто намагаються додати інтер’єру своїх автомобілів індивідуальність будь-якими доступними способами.

Вони можуть замовити пошиття чохлів з емблемою або іншими декоративними елементами.

Власник авто може сам запропонувати дизайн чохлів або скористатися готовими рішеннями, які підготують для нього працівники ательє.