На жаль, багато сучасних батьків відчувають труднощі з влаштуванням малюків у дитячі садки. У зв’язку з високою народжуваністю черзі в дитсадки стали набагато більше.

Ось чому зросла популярність приватних організацій і розвиваючих центрів, співробітники яких доглядають за дітьми протягом усього дня. Деякі жінки готові щомісяця оплачувати послуги приватних дитячих садів, щоб швидше вийти на роботу і на цьому можна організувати прибуткову ідею для бізнесу .

бізнес-ідея дитячого садка на дому

Як відкрити дитячий сад на дому

Як організувати приватний дитячий сад? Варто відзначити, що це досить витратний вид бізнесу. До того ж, слід враховувати його специфіку. Чимало часу і сил піде на пошук кваліфікованих педагогів дошкільної освіти, нянь.

 

Однак подібні витрати можуть швидко окупитися. Якщо батьки будуть задоволені якістю послуг, що надаються, вони будуть рекомендувати дитячий сад своїм знайомим, що дозволить значно розширити клієнтську базу.

Для організації своєї справи в цьому напрямку необхідно оформити ІП. Потім слід зайнятися пошуком відповідного приміщення. На початковому етапі дитячий сад можна організувати в умовах звичайної багатокімнатної квартири.

Одну з кімнат можна обладнати під ігровий зал, іншу — в навчальний клас для розвиваючих занять. У домашньому дитячому садку обов’язково повинна бути кімната з ліжечками для післяобіднього сну вихованців.

Персонал домашнього дитячого саду

Особливу увагу слід приділити пошуку кваліфікованих педагогів. Бажано, щоб у них був досвід роботи в ясельних групах звичайних дитячих садків. Також варто зайнятися пошуком досвідчених кухарів.

Щоб уникнути можливих проблем зі здоров’ям дітей, необхідно дізнатися у їх батьків, чи страждає хтось із вихованців харчовою алергією. Слід виключити з меню будь-які страви, які здатні викликати її прояви.

як організувати дитячий сад будинку

Як комплектувати групи дитсадка

Групи слід комплектувати, враховуючи вік і рівень розвитку дітей. Бажано, щоб в одній групі було не більше 5 вихованців. З дітьми потрібно проводити заняття з розвитку мовлення, дрібної моторики.

Для дітей старшого віку можна організувати заняття з англійської мови за додаткову плату.

Бажано, щоб приватний дитячий сад працював до 6-7 вечора. У цьому випадку батьки будуть встигати забирати своїх малюків після роботи.

Що стосується вартості перебування дитини в подібному дитячий садок, то вона повинна розраховуватися в залежності від наповнюваності груп і розміру орендної плати.

Як правило, в невеликих містах щомісячна плата становить близько 10-12 тисяч рублів. У великих містах подібні послуги коштують дорожче.