Багато людей зараз прагнуть до створення свого бізнесу. Хтось мріє про створення великої виробничої корпорації, хтось хоче невеликий, але свій завод. А деякі просто хочуть забезпечити себе маленьким, але стабільно прибутковим бізнесом.

При всіх побажаннях починати доводиться з малого, якщо Ви, звичайно, не син або дочка олігарха. І, природно, кожного турбує питання: з чого почати , в якому напрямку працювати?

як відкрити диспетчерську службу

Як створити диспетчерську службу

Одним з прекрасних варіантів початку своєї справи є відкриття диспетчерської служби. Йдеться про надання диспетчерських і логістичних послуг перевізникам і виробникам продукції. Які послуги маються на увазі?

 

У кожному місті та регіоні є маса виробництв. Всі вони потребують транспортування виробленої ними продукції.

Далеко не всі володіють своїм автопарком, та й відправляти транспорт завантаженим тільки в одну сторону економічно не вигідно.

У той же час є не менш велика маса перевізників, починаючи від власників однієї машини і закінчуючи великими транспортними підприємствами. Вони, в свою чергу, потребують наявності вантажів.

Завдання диспетчерської служби полягає в тому, щоб одні знайшли інших в потрібному місці, в потрібний час і за певну плату, прийнятну для обох сторін. За що диспетчер отримує фіксовану суму або заздалегідь обумовлений відсоток.

Для початку такої діяльності не потрібно знімати офіс, наймати багато співробітників, складати бізнес-план і шукати інвесторів. Більш того, для старту потрібні мінімальні витрати.

Досить мати телефон, доступ до інтернету і бажання заробити. На даний момент є безліч сайтів, де виробники виставляють запити на транспортні послуги, а перевізники залишають заявки на навантаження свого транспорту.

бізнес-ідея відкриття диспетчерської служби

Заявки обох сторін виглядають максимально просто: з пункту «А» в пункт «Б» є вантаж в … тонн (або транспорт вантажопідйомністю … тонн), за який готові оплатити … грошей.Доступ до таких ресурсів обійдеться дуже скромно (окупається на перших 2-4 замовленнях).

Починати такий бізнес можна самому і в міру зростання кількості замовлень наймати менеджерів (диспетчерів / логістів). Наймання співробітників в цій сфері проводиться віддалено, так само як і їх подальша робота на вас.

Відповідно, йде істотна економія на офісних приміщеннях, облаштуванні робочих місць і т.д.

Реєстрація приватним підприємцем на початку діяльності не обов’язкова. Ви можете спробувати свої сили як фізична особа (на перших угодах) і вже потім приймати рішення про реєстрацію в держструктурах.

Це прекрасний варіант започаткування власної справи, з мінімальним ризиком. Але, як в будь-якому іншому бізнесі, головне не лінуватися і тоді все вийде.