Виробництво на дому декоративних і ароматичних свічок цікава і захоплюючабізнес-ідея . Це хобі не вимагає великих вкладень і може приносити непоганий дохід.

Освоїти прості рецепти виробництва свічок на дому може практично кожна людина. Така продукція зберігається досить довго, її можна зберігати як в домашніх умовах, так і в складських приміщеннях.

бізнес ідея виробництва декоративних свічок на дому

Це прекрасна можливість реалізувати творчі здібності, не вкладаючи великих фінансових коштів. Це ремесло вимагає творчого підходу і яскравої уяви.

 

Як виробляти декоративні свічки

Щоб виготовити гніт можна використовувати нитку муліне, яка продається в магазинах творчості і рукоділля.  Для створення декоративної свічки крім парафіну і силіконових форм потрібно ароматизатори та барвники .

У деяких магазинах продається спеціальний прес для виробництва свічок в домашніх умовах.

Крім традиційних парафінових свічок, можна виготовляти свічки з бджолиного воску, стеарину і гелію.

Варто мати на увазі, що воскові свічки не можна гасити водою, якщо сталося загоряння їх слід гасити харчовою содою. Важливо, щоб приміщення добре вентилювалася, після завершення, процесу слід прибрати з робочого місця залишки воску або парафіну.

Віск можна виливати в раковину або унітаз, так як це може призвести до засмічення зливу.

 Вартість декоративних свічок

В середньому вартість однієї декоративної січі 70-100 рублів, однак оригінально оформлені сувенірні свічки можуть коштувати від 500 до 1000 рублів . Однак важливо не тільки виготовити продукцію, але і продати її. Такою продукцією можуть зацікавитися не тільки приватні особи, а й кафе, магазини подарунків, сувенірні лавки, центри ароматерапії.

бізнес ідея виробництва свічок

Особливо великий попит на гарно оздоблені і ароматичні свічки в свята, в цей період можна трохи підвищити ціну.

Ароматні і вишукані свічки ручної роботи будуть прекрасним корпоративним подарунком.Людям, які бажають здобувати таку продукцію, яка відрізняється вишуканістю і цікавим стилем оформлення.

Що робити залежить тільки від фантазії, це можуть бути ялинки, морські мешканці, фігури тварин. Багато організацій готові замовляти свічки з логотипом своєї компанії.

Перш ніж зважитися зайнятися цим видом бізнесу, необхідно створити невелику партію свічок і продати їх.

Таким чином можна проаналізувати актуального цього бізнесу в тому регіоні, де ви проживаєте. Удачі в творчому і захоплюючому бізнесі!