В’язати я люблю. Виключно цікаво спостерігати за тим, як за допомогою пари спиць або в’язального гачка з звичайнісінькою нитки виходить нова річ. Це може бути теплий светр або ажурний топік, оригінальна спідниця або ексклюзивне плаття, неповторна шаль або мініатюрний купальник.

В’язані речі знову в моді. Хоча, якщо чесно, мода на якісні і незвичайні вироби, створені за допомогою гачка або спиць, ніколи не проходила.

Бізнес-ідея в’язання на замовлення

бізнес-ідея в'язання на замовленняЛюбителів в’язання крім мене навколо чимало. Хтось в’яже пінетки дітлахам, а хтось приймає замовлення на чудові весільні сукні, зв’язані гачком.

В’язанням захоплюються домогосподарки і бізнес-леді, школярі та студенти, пенсіонери і просто любителі незвично одягатися. Багато з них, крім захоплюючого хобі, знайшли в в’язанні ще одна перевага, а саме — джерело періодичного, а часом і постійного заробітку. Розглянемо бізнес-ідею в’язання на замовлення.

Давайте розберемо, чи можна заробити за допомогою в’язання, і взагалі про які суми може йти мова. Як будь-який бізнес, в’язання на замовлення складається з створення товару і його подальшої реалізації.

 

Якщо з першою частиною все зрозуміло, то друга може викликати ряд питань і спричинити за собою деякі складності.

Де шукати замовників?

Перш за все, ви самі можете служити чудовою рекламою власної творчості.

Носіть свої вироби, даруєте їх в подарунок друзям і знайомим, які на ваш погляд можуть розповісти про ваше уміння своїм знайомим або ж перетворитися в недалекому майбутньому в ваших постійних замовників.

По-друге, не варто забувати про такий двигуні торгівлі, як реклама. У сучасному суспільстві чудовим інструментом продажів став інтернет.

Створіть свій сайт на замовлення речей

Для тих же майстринь, для яких створення сайту — тимчасове табу, є можливість скористатися соціальними мережами. Вплив подібних ресурсів на бізнес багато хто недооцінює. Причому абсолютно марно.

Користувачі соцмереж таких, як «Однокласники» і «В контакті», в більшості своїй, якраз та аудиторія, яка позитивно ставиться до придбання товарів і послуг через інтернет.

Залишилося тільки цей самий товар їм запропонувати:

бізнес-ідея заробітку на в'язанні

  • крок перший : зареєструйтеся в соціальній мережі, при цьому назва для своєї сторінки краще вибирати таке, яке б відображало напрямок вашої діяльності, наприклад, Марина Петелькіна, Ірина Вязалкіна, Анна В’язка, Ольга В’яжу-на-замовлення, Алла Спицями-і-гачком .Включаємо фантазію і думаємо про розвиток власного бізнесу;
  • крок другий : сфотографуйте ваші вже готові вироби. Зверніть увагу, що при продажу через інтернет дуже багато залежить від якості фото. Готові фотографії з коротким описом (матеріал, розмір, ціна) викладіть на свою сторінку;
  • крок третій : починайте запрошувати собі потенційних «друзів». Пам’ятайте, чим більше таких друзів у користувача соціальної мережі, тим більша ймовірність, що комусь із них сподобаються ваші роботи;
  • крок четвертий : напишіть коротенький текст про себе, точніше про те, що ви пропонуєте. Це можуть бути умови співпраці; пропозиція пов’язати на замовлення щось із запропонованих моделей або з моделей, придуманих замовником;варіанти зняття мірок; способи оплати та доставки.

Для полегшення вашої праці відразу обговоріть, що ви в’яжете на замовлення, а не продаєте вже пов’язані сукні або дитячі комбінезони.

В цьому випадку ви зможете приступати до роботи тільки після появи конкретного замовника і внесення ним передоплати. Переваги очевидні — гігантська економія часу.

Після цього залишається побажати вам удачі і успіхів в рукотворному творчості.