У всесвітньому списку комах, метелики, безсумнівно, займають перше місце по своїй красі. Ця комаха заворожує увагу не тільки дітей, а й навіть дорослих. Як стверджують вчені, метелики існували ще в давні часи динозаврів. Сьогодні їх можна зустріти в будь-якому місці земної кулі, за винятком Антарктиди.

Всього на землі налічується близько 200 тисяч різновидів метеликів. Серед них присутні і гіганти, розмах крил, яких досягає 30 сантиметрів, а також зовсім маленькі види, довжина яких всього пару міліметрів.

Але ці яскраві і незвичайні істоти вже давно не тільки об’єкт дослідження вчених. Сьогодні багато людей заснували свій бізнес на метеликах. Серед них різні контори і весільні агентства, організації, які влаштовують всілякі свята. Метелики вже давно стали чудовим живим прикрасою урочистостей. А такий вид діяльності як розведення метеликів вже давно перетворився з простого хобі на високоприбутковий і перспективний бізнес. Розглянемо бізнес-ідею розведення метеликів.

Ваша клієнтура

Клієнти купують метеликів

Як уже обмовлялося вище, різні святкові агентства з задоволення стануть вашими постійними клієнтами. Адже їх клієнтура це забезпечене населення нашої країни. Таке задоволення, як метелики не рахується дешевим. Вартість однієї може доходити до 2000 рублів. Але практично ніхто не замовлятиме цих комах в одному екземплярі. Мінімум від п’яти штук.

Салют з живих метеликів

Салют з живих метеликів

Ще зовсім недавно на такому торжестві як весілля було популярно випускати голубів. А сьогодні вони поступово замінюються метеликами. В агентствах така дія називається «салют з метеликів».

Ця процедура готується наступним чином. Метеликів трохи охолоджують для того що б вони не хотіли літати. Далі їх поміщають в спеціальну святкову коробку, яка може бути прикрашена чим завгодно.Кількість метеликів залежить від можливостей і побажань клієнта.

Чим більше метеликів буде в коробці, тим менше буде вартість кожної з них. Наприклад, невеликий салют з трьох метеликів коштуватимуть близько 3000 рублів. А ось великий салют з 50 штук обійдеться близько 30000 рублів. Але все також залежить і від обраного виду метеликів. Самі екзотичні породи можуть оцінюватися близько 3000 рублів за одну.

 

Далі цю коробку необхідно доставити безпосередньо на саме заходи. У потрібний момент температура всередині коробки підвищується, і коли клієнт відкриває коробку, з неї неймовірно красивим потоком вилітають метелики. Все це виглядає заворожуюче і незвично. Враження отримувати всі гості, а не тільки винуватці торжества.

Також існує й інший варіант прикраси свята за допомогою метеликів. В спеціальні конверти поміщають одну метелика. Ці конверти лунають гостям, і за сигналом все повинні одночасно відкрити їх. Після чого також ефектно вилітають десятки метеликів. Але такий запуск виглядає ще гарніше і азартніше, ніж попередній.

Кожен із запрошених дивиться, як летить саме його метелик, а після закінчення заходу, гості частенько хочуть зловити саме свою метелика і забрати її додому, де вона буде радувати свого власника на протязі декількох тижнів.

Метелики можна використовувати не тільки в якості салютів. Також вони стануть несподіваним індивідуальним подарунком. Кожен мріє, щоб її коханий чоловік подарував такий сюрприз. А ті, хто вже одного разу отримував такі подарунки, завжди діляться своїми незабутніми враженнями. Такий нестандартний подарунок важко забути.

У великих містах багато з святкових агентств пропонують метеликів для оформлення торжеств. Але таку послугу, як салют з метеликів рідко коли зустрінеш. А ось в невеликих, провінційних містах і взагалі відсутня щось подібне. А це означає, що ви можете стати перспективним бізнесменом і надавати таку послугу відразу в декількох невеликих містах.

Мало хто знає, що для вирощування метеликів, немає потреби, обладнати спеціальну лабораторію. Все можна з легкістю організувати прямо у себе вдома.

Процес розведення метеликів

Процес розведення метеликів

Звичайно ж, ви можете знайти гусениць прямо на вулиці, принести їх додому і посадити в скляну банку.Через деякий час гусениця сплете кокон і стане лялечкою. Вже через тиждень, а може і раніше з неї вийде метелик. Ось і весь процес.

Але таким методом ви зможете отримати лише деякі види місцевих метеликів, що не такі мають не такі фантастичні і яскраві кольори. А це означає, що ви не зможете зацікавити агентства, хіба що пару трійку клієнтів.

Найкраще для вашого бізнесу підійдуть тропічні види метеликів. По-перше, вони великого розміру. А по-друге, у них яскраві, незвичні нам забарвлення. Для того що б заснувати даний бізнес саме на таких породах ви можете піти трьома шляхами.

Гусениці можна придбати у таких же підприємців, як і ви. Другий варіант — поїхати в тропіки і там назбирати гусениць. Тільки як їх довести до вашого будинку, це вже завдання. І найоптимальніший третій варіант.

В інтернеті ви можете замовити партію лялечок необхідної вам породи. Сьогодні більш ніж достатньо фірм, які займаються розведенням різних порід метеликів. Вартість тропічного виду лялечки коливається від 50 і до 300 рублів за екземпляр. А доставка здійснюється за допомогою пошти або ж через кур’єра.

Для того що б в подальшому вирощувати і розводити таких тропічних комах, вам доведеться створити умови, наближені до тих, звідки приїхали ці метелики. Якщо ви зібралися робити це вдома, то кокони метеликів найкраще помістити і інсектарії — спеціальні акваріуми для комах. Різні види комах, необхідно також розселяти по окремим аквариумам.

Додаткову інформацію ви можете дізнатися в літературі. Також деякі гусениці вимагають для правильного вирощування велику ємність, інакше вони можуть загинути і не принести вам прибуток.Якщо це саме тропічний вид метелика, то і усередині самого інсектарія, повинні бути створені подібні кліматичні умови — висока температура і висока вологість. Такого ефекту можна досягти за допомогою спеціального зволожувача і обігрівача, які продаються практично в кожному зоомагазині.

А ось з годуванням трохи складніше. Якщо метелики тропічні, то гусениць необхідно також годувати різними тропічними рослинами. Але деякі власники замінюють їх іншими рослинами або ж переходять на штучні суміші.

Але не кожен вид зможе пережити таке. А це значить, що необхідні рослини також доведеться вирощувати в теплиці. І багато підприємців, які розводять рідкісні види метеликів саме так і роблять.Адже корми необхідно багато через великого розміру гусениць. А ось раціон метеликів трохи простіше.Їх можна годувати цукром, натуральним медом і фруктами.

Також в ємності, де вирощуються метелики необхідно поставити і кілька сухих гілок, імітацію дерева.Вони потрібні для того, що б метелик змогла повиснути на них вгору головою відразу після своєї появи.

Таким чином, вона зможе розправити крила і осушити їх протягом декількох годин. Якщо вона не виконати дану процедуру, то не зможе літати. І ви також не зможете продати подібних комах.

Куди подіти не розпродано метеликів?

Куди подіти нерозпроданих метеликів

Якщо ви вчасно не встигли продати всіх метеликів, то це ще не привід для відчаю. Ви можете продати вже засушених метеликів цінителям мистецтва і краси. Таку метелика необхідно помістити в красиву рамку, краще дерев’яну, і вас вийде об’ємна картина. Вартість цієї картини покриє витрати на метелика і на рамку. В середньому такий твір буде коштувати близько 2000 рублів.

При такому розкладі даний бізнес вважається дуже вигідним. Вам всього лише необхідно створити правильні умови для вирощування метеликів і рослин, і ви буде отримувати прибуток, і приносити людям колосальне задоволення.