Стрімкий технологічний прогрес і досить швидкий темп життя відкривають багатьом людям хорошу перспективу для створення власного бізнесу і навіть в умовах будинку.

Можна одному займатися творчим процесом або ж надавати послуги в сфері малого бізнесу. Сьогодні відсутня дефіцит можливостей, головне знайти потрібну бізнес-ідею свою стихію і розвивати справу, яке вам по-справжньому подобається.

Так, наприклад Хіларі Рашфорд, який створив власну компанію в 2011 році, зрозумів, що з бесіди зі своїми друзями можна підкреслити корисну інформацію не тільки про все, але і про самого себе. А саме те, як ваші друзі захоплюються вашими вміннями. Якщо друзі підтримують вас в тій чи іншій справі, то вони, безсумнівно, підтримають вас у просуванні. І найкращою рекламою для вашої справи також стануть друзі, які будуть розхвалювати ваші гідності серед інших людей.

Ми хочемо розповісти вам про самих популярних і успішних ідеях відкриття домашнього бізнесу. Може котрась із них надихне вас і на власну справу.

Організатор будинку

Організатор будинку

Деякі люди дуже нормально справляються з щоденними домашніми справами. А ось для інших підтримання чистоти і порядку справжнісінька каторга.

Якщо ви з першої категорії, то чому б вам не допомогти другий? На усунення бруду та безладу можна побудувати прибутковий бізнес. Навіть якщо, дослідивши ринок, ви знайшли конкуренцію в вашому районі, не бійтеся спробувати.

Одна з перспективних бізнес-леді Нетті Оуенс одного разу ризикнула і вирішила почати свою справу саме в цій сфері. Вона разом зі своїм чоловіком встановили кіоск на одній з місцевих виставок товарів для саду і вдома.

Незважаючи на конкуренцію, її справа переросла з невеликої затії в компанію під назвою Sappari Solutions. Тепер невеликий домашній бізнес надає найрізноманітніші послуги, які також стосуються і малого бізнесу. Наприклад, прибирання, організація корисного простору, тренінги та різні майстер класи.

Репетитор

Репетитор

Чому б вам не поділиться своїми знаннями з іншими. Для цього ви можете облаштувати невеликий репетиторства центр прямо у себе вдома. Викладати можна не тільки такі популярні шкільні предмети як математика, фізика або іноземні мови.

 

Також можна створити курси підготовки до тестів GRE або LSAT. Нестачі в учнях у вас не буде, якщо ви правильно разрекламіруете свою справу і внесете якусь оригінальність в уроки. Вони не повинні бути схожими на нудні, шкільні уроки. Знайдіть різні схеми, плакати, наочне приладдя для того що б зацікавити учнів.

Розкажіть їм про перспективу досліджуваного предмета. Адже як показує досвід Джоді Тітки, яка відкрила курси у себе вдома це перспективна справа. Дуже швидко жінці вдалося з захоплення створити компанію, де працюють дванадцять штатних співробітників. А валовий оборот підприємства становить близько трьох мільйонів доларів на рік.

Випічка на замовлення

Випічка на замовлення

А можливо вам підійде і така сфера діяльності, як домашня випічка. Якщо ви вважаєте, себе прекрасним кулінаром і всі ваші знайомі оцінюють такий талант, то вам варто швидше починати власну справу. Свої вироби можна зробити авторськими, а клієнтів не обов’язково шукати десь на ринку, це запросто можна зробити і через інтернет.

Завдяки популярності своєї випічки ви з легкістю зможете покрити всі початкові витрати. Також якщо справа буде просуватися. Те можна орендувати невеликий магазин і продавати там не тільки свіжу випічку, а й ароматний чай. Вам варто лише спробувати, і ваше натхнення почне приносити вам хороший капітал.

Письменник або ілюстратор

Письменник або ілюстратор

Сьогодні в школах відсутня хороші посібник, а деякі з книг практично не можуть використовуватися. Так багато хто з вчителів змушені допрацьовувати програму і писати свої книги. Так чому б не зробити з цього бізнес. Саме так вирішила Кетрін Старк, яка написала безліч відмінних книг, за якими навчаються діти на шести континентах.

Якщо у вас є талант ілюстратора або ж письменника, то швидше за займайте свою нішу на ринку і стаєте популярним людиною і багатим бізнесменом. Але для цього ви повинні працювати і над розкруткою своїх творів. Як розповідає Старк, вона посилала по два листи в день в найрізноманітніші видавництва і установи, і результат дався взнаки. Жінці все ж вдалося стати відомою і успішною бізнес-леді.

Послуги персонального стиліста

Послуги персонального стиліста

Почуття стилю притаманне не всім людям. Саме тому ви можете перетворити їх нудне життя на яскраву, повну вражень і емоцій. Хіларі Рашфорд заснувала свою невелику компанію, яка надавала послуги стилістів. Ціни були високими, так що багато хто з людей із задоволенням дозволили собі таку послугу.

При мінімальному бюджеті сама власниця виглядала на мільйон. Після того як вона усвідомила як багато компліментів їй роблять люди, Рашворд вирішила не втрачати шанс і реалізувати свій талант.Перетворіть свою любов до красивого в бізнес, і люди будуть дякувати вас.

консультант маркетингу

Багато з компаній люблять свою сферу діяльності, але існують і інші. Саме в таких установах ви можете заробити. Так 11 років тому жінка на ім’я Синтія Невелес зрозуміла, як працює маркетинг і вирішила відкрити невеличкий офіс прямо на дому.

Вона пропонувала представникам малого бізнесу послуги саме в сфері маркетингу. Іноді власники малого бізнесу настільки втомлюються від паперової тяганини, що просто в ній заплутуються. А чому б не допомогти їм і не заробити на улюбленій справі? Її компанія і допомагає клієнтам досягти своєї цільової аудиторії.

Виготовлення та продаж власних товарів

продаж власних товарів

У цій сфері немає меж. Адже людина може виготовляти і продавати все що завгодно. Все на що вистачить його фантазії і вмінь. Це можуть бути ювелірні прикраси, одяг власного виробництва за допомогою в’язання та шиття, декоративні свічки, різні аксесуари для дому та просто красиві речі.

Для створення такого бізнесу, вам необхідно перетворити своє хобі в бізнес. Виберіть те, що найближче вам. А для того що б продавати свої товари необхідно вибрати кілька торгових платформ, розмістити там фото і докладні описи ваших виробів і все, справа запущено. Крім цього можна створити і власний сайт, якщо у вас накопичилося багато виробів, і ви можете багато чого показати.

Не обов’язково копіювати чиїсь ідеї. Ви можете придумати і свій товар. І чим унікальні буде він, тим успішніше будете ви. Так багато хто з молодих мам спостерігають, як їхні діти грають і придумують нові іграшки. Або коли вони бачать, що їхні діти чого бояться, придумую ночнічка.

Головне це бажання і неповторність, а також затребуваність товару на ринку. Ось запорука успішного бізнесу.