Завдання жінок, перш за все, піклується про свою сім’ю. Якщо ви з таких, і все ж хочете почати власний бізнес, то існує чудова альтернатива. Ви можете влаштувати бізнес у себе вдома.Невеликий бізнес не буде відволікати вас від важливих домашній справ, і до всього іншого, буде приносити вам прибуток. Є маса варіантів таких бізнес-ідей . Але ви повинні приготуватися до того, що з початку ваш капітал не буде величезним, а часу буде йти багато. Незабаром ви зможете з задоволенням виконувати нескладну роботу.

Варіанти бізнесу на дому:

Майстер — ремісник

biznes-01

Якщо вам до душі невеликі ручні роботи, і ви маєте певні навички, то це і є варіант бізнесу. Ви можете виготовляти різні ювелірні прикраси, біжутерію, шити одяг, в’язати, або створювати вироби з кераміки.Прямо у себе вдома ви можете обладнати невелику майстерню.Здійснювати продаж своїх творів можна через інтернет. Для цього вам необхідно буде лише сфотографувати ваші вироби, але так що б показати найдрібніші елементи. Після чого необхідно скласти опис до кожного із запропонованих виробів. Крім цього ви можете придумувати оригінальні назви вашої біжутерії чи моделлю. Адже прочитавши незвичайні назви, покупець захоче поглянути на товар, а згодом і придбати його. Загалом після виготовлення. Необхідно барвисто розрекламувати товар.

Ви можете розміщувати свій товар на різних тематичних форумах, інтернет — магазинах, дошках оголошень, або ж створити свій власний сайт, де будите проводити всілякі аукціони. Сьогодні існують різні російськомовні і українські аукціони, де можна здійснювати продаж виробів. Також спробуйте розмістити свої вироби і на англомовному сайті. Ціна за товар на таких сайтах набагато вище, ніж на вітчизняних. Але і якість повинна бути надано від справжнього майстра ремесла.

Також ви можете продавати свої вироби серед родичів і знайомих. А якщо вироби почнуть купувати попит, то цілком можливо відкрити невеликий магазин, або ж відділ в одному з популярних торгових центрів. Для того що б збільшити обсяги свого виробництва і виготовляти більше авторської продукції можна взяти собі кілька учнів.

блогер

biznes-02

Якщо ви вирішите стати блогером, то ви повинні знати, що це цілком прибуткова справа і навіть за столичними мірками, це справа буде приносити вам високі доходи. Блогери отримують свій прибуток за рахунок публікації всіляких статтею на Сові сайті або блозі.Якщо вас зацікавить така перспектива, ви можете створити свій веб-сайт, і заробляти гроші не виходячи з дому. Перш за все, вам необхідно вибрати ту тематику, якою ви добре володієте. А далі можна сміливо починати писати статті. Чим корисніше і цікавіше будуть ваші статті, тим більше відвідувачів буде на вашому сайті. Крім статей ви можете розмістити всевозможною рекламу, яка і буде приносити вам прибуток.

Свій сайт можна створити на безкоштовному хостингу. Але в такому разі у вас буде якийсь ряд обмежень по можливостях і заробітку.

Такий вид роботи як блоггерство цілком перспективний і має свої переваги. По-перше, ви самі вибираєте час, коли працювати, у вас ненормований графік і можна писати, коли є бажання. По-друге, ви самі позначаєте обсяг своєї статті, тему і частоту написання. На відміну від копірайтерів у вас немає обмежень за часом, вимог по кількості символів.

супорт

biznes-03

Сьогодні у багатьох компанії існують кол-центри. Кол-центр — це певна група людей, яка відповідає на дзвінки клієнтів, фіксують скарги, приймають замовлення, надають свої послуги, допомагають розібратися в деталях і навіть вислуховують побажання клієнтів. Сьогодні це не така поширена спеціальність, адже сам бізнес ще тільки починає розвиватися. А це означає, що тут немає значної конкуренції.Якщо ви не хочете проводити довгі години в офісі, то можна домовитися про те, що б приймати дзвінки на дому. Це можна робити по стаціонарному або мобільному телефону, по системі скайп або ж в icq. Для пошуку такого виду роботи вам необхідно знайти хостінговую компанії, або ж інтернет — магазин, компанію, яка займається доставками або перевезеннями вантажів. Також це може бути будь-яка фірма, яка надає послуги — ресторан, кафе, салони краси.

Перш ніж розпочати таку роботу вам необхідно ознайомитися з усіма деталями роботи вашого підприємства. Ви повинні знати всі терміни і відповіді на питання, які будуть задавати потенційні клієнти. Якщо ж ви збираєтеся працювати в інтернеті, через систему icq, то ви повинні володіти високою швидкістю набору букв, для того що б оперативно відповідати на питання і не затримувати клієнта.

А ось для відповідей на питання в телефонному режимі необхідна хороша дикція. Ви повинні лаконічно вибудовувати свої відповіді і в монотонному характері, без запинок відповідати на питання.

 

Бухгалтер

biznes-04

Якщо ви коли то вже працювали в бухгалтерській сфері або ж вам легко даються різні математичні обчислення і підрахунки, ви вмієте працювати з офісними програмами Парус, 1-С, MS Access / MS Exel, то можна спробувати себе в бухгалтерському обліку. Ваш бізнес буде складатися з продажу своїх послуг фізичним особам. Це можуть бути ваші родичі або знайомі. Також можна запропонувати такі послуги і приватним підприємцям або малим підприємствам.Наприклад, їм необхідно надавати звіти в податкову службу, або підрахувати зарплату кільком співробітникам. Для того що б не наймати постійного бухгалтера ваші послуги можуть стати прекрасною альтернативою. Крім цього ви можете запропонувати свої послуги невеликим магазинам, для проведення щомісячного переобліку.

Для того що б ви могли розширити спектр своїх послуг необхідно додатково освоювати знання в бухгалтерській діяльності. Ви повинні бути профі в декількох видах програмного забезпечення для того що б більший спектр дозволив вам отримувати додатковий прибуток.

Ви можете шукати своїх клієнтів за допомогою оголошень в журналах і газетах, або в інтернеті. Також можна і самостійно розклеїти оголошення по місту.

Свій оббьем роботи можна виконувати вдома, а коли у вас з’являться постійні клієнти, то можна відкрити офіс і навіть найняти помічників.

Репетитор

biznes-05

Також можна зайнятися таким видом бізнесу, як репетиторство.Для цього необхідні певні знання в тій чи іншій сфері, а також бажання до викладання.Індивідуальні або групові уроки можна проводити вдома.Школярі і студенти можуть приходити до вас або ж навпаки ви до них. Якщо у вас збереться кілька учнів схожого рівня, то ви можете об’єднати їх в групи.

Вам необхідно сконцентруватися але одному — двох предмери, а не охоплювати всі науки.Пам’ятайте що, перш за все, ви повинні досконало знати науку, інакше з вас не вийде хороший репетитор. Крім цього ви повинні володіти програмою, яку проходять в школі або інституті, для того що б не повторяться, а вдосконалити знання учня.

Сьогодні великий попит в репетиторстві на складні науки. Серед них фізика, математика і хімія. Але крім самих уроків ви також можете виконувати курсові та дипломні роботи роботи, контрольні та реферати, а також креслення.

Для того що б у вас було багато учнів, необхідно якісно і цікаво викладати свої уроки. Тоді серед знайомих ваших учнів з’являться і нові клієнти. Ціна на такий урок не повинна бути вищою за середню, також це стосується і різних видів контрольних робіт.

Сьогодні дуже популярно наймати репетиторів і для малюків, які ще не відвідують школу або ж навчаються в початкових класах. Батьки наймають репетитора як няню, яка в формі гри буде додатково навчати їх дитини. У батьків тут подвійна вигода. Якийсь відпочинок від дитини і придбання необхідних знань. У таких випадках ви можете трохи підвищити ціну. Попит в такому віці буде на курси малювання, математики та іноземних мов. Цей бізнес чудово підійде для жінок, які швидко знаходять спільну мову з дітьми.

перекладач

biznes-06

Якщо ви добре володієте іноземною мовою, то можна стати не тільки репетитором, але і перекладачем. Для цього необхідно спілкуватися, знати граматику мови і добре писати. В такому випадку ви можете спокійно працювати в якості перекладача на дому.Сьогодні популярні німецька, англійська, французька та польська мови. Але тут є багато конкурентів, якщо порівнювати з перекладачами китайської та японської мов.

Знайти таку роботу можна, як і звичайну, за допомогою інтернету і оголошень. Якщо ви хочете отримати одноразову роботу, то краще робити це на сайті фрілансерів. Саме тут необхідні люди на віддалену роботу і при гнучкому графіку.

Переклади бувають найрізноманітнішими.Вони можуть бути різного об’єму і виду. І на найрізноманітнішу тематику. Все залежить наскільки велике ваше бажання і як високий ваш професіоналізм. Дуже часто існує попит на онлайн — перекладачів. Наприклад, коли необхідно переводити серіал або фільм. Така робота складніше, але і оплачується вона в два три рази дорожча за звичайну. Адже ви будете не тільки переводити фільм, але і ще озвучувати його.

Якщо ви хочете запропонувати свою кандидатуру в якості перекладача, який або фірмі або приватній особі, то вам необхідно заздалегідь підготувати кілька прикладів ваших перекладів. Також приготуйтеся до того, що вам запропонують виконати невелику тестову роботу.

Особистий інтернет-магазин

biznes-07

Чудовою ідеєю для відкриття власного бізнесу в домашніх умовах може стати інтернет — магазин. У створенні такого проекту немає нічого складного.Все що вам необхідно, так це грамотно і барвисто розробити свій сайт. Але якщо ви не вмієте цього робити, то можна і замовити. Далі додаєте в свій інтернет — магазин фотографії та опис продукції. Яка є в наявності або ж планується бути. Після чого залишаєте свої контакти і чекаєте електронних листів або ж дзвінків від клієнтів.

У такому вигляді бізнесу ви повинні надавати налагоджену відправку товару. Бажано що б це було кількома способами, що б покупець сам вибрав, як саме він хоче отримати товар. А ось що стосується оплати, то її краще проводити наперед (передоплата). Або ж покупець може здійснювати оплату при отриманні товару на пошті або через кур’єра.

Що стосується асортименту, то краще зробити мінімальну ширину асортименту, при максимальній глибині. Це означає, що краще надавати всі види одного виробу, ніж по одному виду різних виробів.Якщо покупець буде бачити величезний асортимент, то покупки будуть відбуватися частіше.

Якщо ви хочете завоювати постійних клієнтів, то необхідно правильно розрекламувати свій сайт і стежити за якістю продукції. Також слід пам’ятати про оптимізацію за рахунок зовнішньої реклами.

Ремонт комп’ютерної, побутової, мобільної техніки

Не тільки жінки, а й чоловіки можуть будувати цілком перспективний і прибутковий бізнес на дому.Якщо чоловік вміє лагодити техніку, то це може приносити йому доходи. За останні роки наші будинки наповнилися величезною кількістю різноманітних технічних і побутових приладів. Але, як відомо, жодна техніка не вічна. Через неправильну експлуатацію і перебоїв в мережі електроенергії часто ламаються наші помічники. Чи не кожен дозволить собі купувати новий прилад через поломки старого.Тому така професія як ремонтник техніки буде актуальна завжди. Чим більше видів техніки ви зможете полагодити, тим більший попит буде на ваші послуги.

Ремонтник може облаштувати невелику майстерню у себе вдома, або ж виїжджати додому клієнтів. Що стосується реклами, то варто дати кілька оголошень і якісно полагодити кілька приладів, залишивши своїм клієнтам візитки. І все ваш бізнес почне приносити постійний прибуток.

IT-фахівець

a woman leading specialist at her work placeЯкщо ви молодий хлопець і хочете так само почати свій бізнес, то вам краще всього підійде то в чому ви розбираєтеся. А саме все що пов’язано з комп’ютерами. Це може бути як ремонт комп’ютерів, так і установка всілякого програмного забезпечення.

Мережа інтернету дуже популярна сьогодні.Але не всі користувачі пам’ятають про антивірусні програми. Ви можете продавати, встановлювати ці програми, але і так само чистити комп’ютер від не бажає вірусів. Також можна відновлювати систему, оновлювати програми та налаштовувати софт.

Комп’ютер вже став невід’ємною частиною нашого життя. Для одних це іграшка, інші черпають інформацію, а треті заробляють гроші. Але не кожен може правильно налагодити дію цієї машини. Тому молоді хлопці без будь-якої освіти і патенту можуть сміливо ставати IT-фахівцями і з задоволенням заробляти свій капітал.

Стиліст. Виконання стрижок, зачісок та манікюру

biznes-10

Жінки також можуть стати стилістами і відкрити невеликий салон на дому. Адже від природи жінка схилу до краси і багато вміють робити манікюр, макіяж і зачіски. Для того що б стати фахівцем ширшого профілю можна пройти спеціалізовані курси з підготовки перукарів.Завдяки такому навчанню ви зможете вже протягом трьох місяців освоїти нову професію.

Також існують і курси, де вас навчать правильно робити манікюр і прикрашати нігті або виконувати професійний макіяж.Завдяки цим знанням ви можете знайти клієнтів і виконувати послуги на дому, або ж приходити до них додому в будь-який час.

Для того що б існував попит на ваші послуги ціни повинні бути нижче ніж в професійних салонах. Якщо ви все якісно виконаєте, то подруги ваших клієнток також захочуть записатися до вас на прийом. Якщо справа піде, так як ви запланували, то з часом можна буде відкрити і власний салон краси. Таким чином звичайне захоплення на дому може перерости в серйозний бізнес.

Дизайнер ландшафтів, інтер’єру і web

biznes-11

Якщо у вас є особливий талант малювання, і ви вмієте користуватися комп’ютером, то вам слід спробувати себе в ролі дизайнера. За допомогою вашої фантазії і вмінь ви зможете створювати дизайни меблів, інтер’єрів, ландшафтів або ж створювати веб — дизайни. Ваші креативні ідеї будуть неодмінно помічені замовниками, і завдяки позитивним відгукам ви зможете отримати постійну клієнтуру. Але спочатку вам належить підшукати декілька цікавих пропозицій.

Прибирання квартир і будинків

biznes-12

Такі послуги як прибирання квартири, будинку та прибудинкової території ще не настільки популярна у нас, як на заході. Але з кожним днем люди все частіше шукають тих, хто б допомагав їм по дому і така послуга стає все популярнішим. Завдяки професіоналам, люди не витрачають зайвий час і сили на прибирання. За такий вид послуг ви будете отримувати пристойні гроші. Але крім того можна прибирати не одну квартиру, а кілька. І тоді прибирання квартир буде приносити вам пристойні заробітки.

Догляд за людьми похилого віку

бізнес-ідеї для жінок

Ця послуга, так само як і попередня стає все популярнішим. Родичі і діти літніх людей, які потребують догляду, наймають спеціальних людей, які б здійснювали за ними догляд. Не всі люди можуть кинути свою роботу, тому вони і наймають таких гувернанток.Найчастіше таким доглядом займаються саме жінки. Якщо ви вирішили надавати такі послуги.То ви повинні вміти готувати дієтичні страви, надавати першу медичну допомогу, а також бути свого роду психологом.

Розглянувши всього 13 видів робіт на дому, стає зрозуміло, що бізнес можна створювати і в домашніх умовах, без будь-якого досвіду і спеціальних знань. Вам лише необхідно бажання і трохи зусиль для того що б стати успішним фахівцем.