Вендингові автомати для реалізації продуктів харчування та непродовольчих товарів можна зустріти майже в будь-якому місті нашої країни. Однак сфера застосування таких установок набагато ширше, ніж може здатися на перший погляд.

бізнес-ідея по установці флоромата

Однією з можливих варіацій використання вендінгового автомата є продаж квітів. Такі установки отримали назву флороматов. Вони можуть вмістити в себе близько 130 різних букетів.

Завдяки наявності системи підтримки прохолодного мікроклімату квіти з флоромата залишаються свіжими і красивими протягом 10-14 днів. За цей час вдається реалізувати більшу частину товарних позицій, представлених в автоматі.

Бізнес по установці флоромата

Установка флоромата — відмінна ідея для організації високоприбуткового бізнесу.

 

Для успішного стартапу в цьому напрямку потрібно невеликий інвестиційний капітал (близько 400 тисяч рублів).

Як організувати бізнес по установці флоромата

Ці кошти необхідні для придбання самого вендінгового апарату, вартість якого становить близько 300 тисяч рублів. У разі якщо стартовий капітал підприємця обмежений, він може взяти флоромат в оренду.

Частина, що залишилася інвестицій піде на оренду приміщення, оплату електроенергії та закупівлю першої партії товару.

Перевагою автоматизованої торгівлі квітами є відсутність необхідності в наймі персоналу.

Флоромат сам приймає оплату і видає клієнтові обраний букет.

Вся інформація про роботу апарату (про кількість реалізованих букетів, прибутку) передається його власнику за допомогою звичайних смс-повідомлень.

як організувати бізнес з торгівлі квітами через флоромати

Успішність подібного починання прямо залежить від правильності вибору місця установки флоромата .Такий апарат можна розмістити у великому торговому центрі, на вокзалі, в ресторані або іншому місці з високою прохідністю.

У деяких випадках флоромати встановлюють безпосередньо в квіткових магазинах (для тих покупців, у яких немає часу на вибір букетів).

Який прибуток може приносити флоромат своєму власникові? Якщо підприємцю вдасться реалізовувати хоча б 20 букетів по 500 рублів щодня, то середньомісячний дохід складе близько 300 тисяч рублів.

Чистий прибуток при цьому складе близько 150 тисяч рублів. Таким чином, окупити вкладення в запуск подібного бізнесу вдасться вже через 3 місяці продуктивної роботи.

Для збільшення прибутковості має сенс встановити кілька флороматов в різних районах міста.