Кава люблять майже всі дорослі люди, оскільки саме цей напій додає сил і енергії, допомагає зберегти бадьорість і гарний настрій протягом усього робочого дня.

бізнес-ідея відкриття мережі кофематов

Ось чому бізнес на реалізації подібного товару завжди вважався рентабельним і прибутковим.Підприємець може відкрити свою справу в даному напрямку з невеликим стартовим капіталом .

Бізнес по відкриттю мережі кофематов

Відмінною ідеєю для організації власного бізнесу є створення мережі кофематов.

Експерти рекомендують купувати не менше 4 апаратів одночасно. Тільки в цьому випадку вдасться отримувати високу щомісячний прибуток.

Як організувати бізнес з відкриття мережі кофематов

Бажано продавати за допомогою вендінгових апаратів як натуральний, так і розчинна кава.

 

Вибір сорту продукції залежить від місця установки кофематов. Справа в тому, що приготування зернової кави займає близько 50 секунд. Такі апарати має сенс встановлювати в офісах, торгових центрах, державних установах та інших місцях, відвідувачі яких не відчувають нестачі часу.

Якщо підприємець захоче встановити кофематов в вузі або іншому навчальному закладі, то йому бажано спеціалізуватися на реалізації розчинної кави.

Приготування чашки такого напою займає всього 20 секунд, що дозволить обслуговувати велику кількість клієнтів протягом змін. До того ж, розчинна кава коштує дешевше, а більшість студентів — люди з невисокими доходами.

У будь-якому випадку, асортимент товару повинен вибиратися відповідно до можливостей і потреб цільової аудиторії подібного бізнесу. Ключову позицію в структурі продажів буде займати кави.

Розширити асортимент товарних позицій можна за рахунок чаю, гарячого шоколаду, молока.Додатковим джерелом прибутку в подібному бізнесі може стати розміщення реклами як на панелях апаратів, так і на одноразових стаканчиках.

Купуючи кофематов, бізнесмен не повинен економити. Бажано закупити апарати європейського виробництва.

як організувати бізнес з відкриття мережі кофематов

Гарантійний термін служби таких кофематов близько 7 років. Зрозуміло, вони коштують дорожче китайських апаратів, однак вони більш надійні і не потребуватимуть додаткових витрат на ремонт.

Якщо інвестиційний капітал бізнесмена обмежений, він може придбати європейські кофематов, що були у вжитку. Вартість одного такого апарату становить близько 100 тисяч рублів.

Для розміщення одного кофематов досить одного квадратного метра площі . Вартість орендної плати в торгових центрах, офісах і вузах, як правило, не перевищує 5 тисяч рублів на місяць.

Бізнесмену потрібно буде найняти на роботу оператора для обслуговування кофематов.

Щомісячний прибуток від 4 апаратів, на думку експертів, може досягати 40 тисяч рублів. Стартові інвестиції в реалізацію подібного проекту повністю окупляться через рік.