Майже в кожній квартирі є балкон або лоджія. Однак найчастіше такі приміщення використовуються тільки для зберігання речей або продуктів (в холодну пору року). Якщо балкон не утеплений, то проводити в ньому тривалий час не представляється можливим.

бізнес-ідея утеплення балконів і лоджійОднак лоджію або балкон можна зробити багатофункціональною житловою зоною, якщо утеплити це приміщення . На утепленому балконі можна проводити зустрічі з друзями, читати книги, працювати на ноутбуці.

Таке приміщення можна перетворити в зимовий сад, вирощуючи в ньому кімнатні квіти. Таким чином,бізнес-ідея  утеплення балконів дозволить розширити корисну житлову площу з мінімальними витратами.

 

Бізнес на утепленні балконів і лоджій

На надання подібної послуги можна організувати високоприбутковий бізнес . Перевагою подібного проекту є те, що його реалізація вимагатиме мінімальних стартових інвестицій (близько 50 тисяч рублів).

Прибутковість подібного бізнесу може досягати 100-150 тисяч рублів щомісячно. Таким чином, термін окупності початкових вкладень складе менше місяця.

Бізнесмену досить буде виконати кілька замовлень, щоб повністю окупити витрачені кошти.

По суті, стартовий капітал необхідний тільки для покупки набору інструментів і розміщення реклами.Бізнесмен може не орендувати офіс, оскільки всі замовлення можна приймати по телефону.

Майстри будуть самі приїжджати в квартиру клієнта для проведення вимірювань і складання приблизного кошторису. Всі витратні матеріали замовник може придбати сам. Цим може зайнятися і бізнесмен (якщо отримає передоплату).

Балкони і лоджії утеплюють за допомогою базальтових плит і полімерних матеріалів, які забезпечують відмінну теплоізоляцію приміщення.

Для внутрішнього оздоблення застосовується євровагонка або гіпсокартон. Утеплення балконів і лоджій бажано проводити в стислі терміни (за 1-2 дні).

як організувати бізнес по утепленню балконів і лоджій

Як організувати бізнес з утеплення балконів і лоджій

Щоб зайнятися подібним бізнесом на професійному рівні, бізнесмен повинен знати всі тонкощі подібної роботи.

Для цього можна влаштуватися на тимчасову роботу в одну з фірм, що надають послуги утеплення балконів.

Іншим варіантом є співпраця з досвідченим майстром, який зможе в стислі терміни навчати співробітників-новачків.

Специфікою подібного бізнесу є його сезонність. Основна частина клієнтів будуть звертатися в фірму в теплу пору року.

Щоб забезпечити себе постійними замовленнями, бізнесменові потрібно буде розширити спектр пропонованих послуг.

Наприклад, можна буде освоїти такий вид діяльності, як засклення балконів , лоджій, веранд і т.д.