Зовнішня реклама завжди користується великим попитом серед підприємців. Вона дозволяє привернути увагу цільової аудиторії до реалізованим товарам і послуги, що надаються.

Однією з її різновидів є реклама на вуличних лавках. Такий спосіб заявити про свою фірму або компанії досить ефективний.

бізнес-ідея реклама на міських лавках

Реклама на лавках здатна стати таким же дієвим маркетинговим інструментом, як і банерна реклама.Она, як правило, дуже яскрава, і її просто неможливо не помітити.

 Бізнес по розміщенню реклами на лавках

На розміщенні такої реклами можна почати заробляти непогані гроші . Стартові інвестиції в реалізацію подібного проекту мінімальні (близько 30 тисяч рублів).

 

Перевагою такої бізнес-ідеї для організації своєї справи є і те, що в цій сфері бізнесу поки що низький рівень конкуренції.

Як організувати бізнес по розміщенню реклами на лавках

Які місця варто вибирати для розміщення рекламної інформації на лавках:

Щоб відповісти на це питання, бізнесмен повинен з’ясувати, які місця в його місті вважаються найпопулярнішими і багатолюдними. Як правило, це міські парки, сквери, вокзали, студентські містечка і т.д.

На початковому етапі бізнесмен може виготовити і встановити 10 лав. Замовити виготовлення подібної продукції можна в будь-який меблевій фірмі.

При наявності відповідних навичок бізнесмен може самостійно створити подібні вироби. Собівартість однієї лавки становить близько 2,5 тисячі рублів. Таким чином, витрати на виготовлення десяти виробів складуть 25 тисяч рублів.

Близько 3 тисяч рублів доведеться витратити на їх установку.

Деяку частину стартового капіталу (2-3 тисячі рублів) потрібно буде затратити на рекламу власних послуг. На початковому етапі інформацію про послуги фірми і контактні дані можна розміщувати безпосередньо на самих лавках. Це приверне увагу потенційних рекламодавців.

Попит на подібну послугу з кожним днем збільшується. Це пояснюється тим, що замовити розміщення реклами на лавках набагато дешевше, ніж на телебаченні.

як організувати бізнес по розміщенню реклами на лавках

Скільки можна заробити на наданні подібних послуг

Розцінки на подібний вид реклами залежать від регіону запуску бізнесу.

У провінційних містах вартість місячного розміщення реклами на лавках може становити 2-3 тисячі рублів. У великих містах ця послуга коштує дорожче.

У будь-якому випадку, якщо бізнесмену вдасться задіяти в процесі все 10 виготовлених лавок, термін окупності стартових інвестицій складе всього 1-2 місяці.