Відкриття власної кондитерської для багатьох є втіленням дитячої казкової мрії.

Це хороша бізнес-ідея , оскільки ласуни і свята є і будуть завжди, незалежно від стану економіки країни.

бізнес-ідея відкриття кондитерської

Кондитерський бізнес, як і будь-який інший, вимагає наявності докладного реалістичного бізнес — плану, матеріальних і фізичних ресурсів.

Бізнес по відкриттю кондитерської

Кондитерський бізнес передбачає кілька напрямків діяльності: випічка та мережева реалізація, кафе-кондитерська, виготовлення продукції на замовлення за шаблонами або індивідуальним проектом клієнта, арт-кондитерська.

Як організувати бізнес з відкриття кондитерської

Першим кроком плану зі створення власної кондитерської є вибір пріоритетного напрямку і визначення асортименту продукції.

Відштовхуючись від цього, вирішуються всі наступні питання.

 

Вибір місця і приміщення для кондитерської

Оптимальним місцем для арт-кондитерської є центр міста, багатолюдні місця, де багато відвідувачів і туристів.

бізнес з відкриття кондитерської

Кафе — кондитерська може бути вдало розміщена і в спальних менш багатолюдних районах, де затишно можна відпочити сім’єю або компанією друзів, зайти перед заняттями на каву з тістечком.

Для виробничого цеху без реалізації на місці прохідність людей не важлива, тому це може бути будь-яке вигідне для власника місце.

Приміщення повинно відповідати ряду вимог: бути просторим і добре вентильованим, мати постійний доступ до джерела електроенергії, відповідати нормам санітарії та безпеки, що дозволить і співробітникам, і клієнтам відчувати себе комфортно.

Оснащення кондитерської обладнанням

Потрібно придбати обладнання необхідне для процесу виробництва і обслуговування клієнтів.

На перших порах може бути досить мінімальної кількості спеціалізованого обладнання, яке згодом буде оновлюватися і доповнюватися.

Персонал для кондитерського бізнесу

Головною фігурою цього бізнесу є кондитер, від майстерності і професіоналізму якого залежить успіх і репутація кондитерської.

як організувати бізнес з відкриття кондитерськоїТому на фахівцях економити не потрібно, адже якісна робота і оплачуватися повинна відповідно.

А ось допоміжний персонал можна укомплектовувати в міру накопичення прибутку, і обійтися на перших порах своїми силами.

рекламування кондитерської

Кондитерський бізнес — це та сфера, в якій найкращою рекламою є відгуки відвідувачів .

Для маленької кондитерської може бути досить і оголошення в газеті, а чим масштабніше бізнес-проект, тим більше коштів потрібно спрямовувати на рекламу.