Прийшла в голову бізнес-ідея  відкрити кав’ярню?

як організувати бізнес з відкриття кав'ярні

Що входить в поняття кав’ярня, і з чого почати?

Бізнес по відкриттю кав’ярні

Бізнес розвивається там — де його розвивають!

Це правило говорить: не можна зупинятися, дивись завжди вперед, криза — це шлях до розвитку, пошуку нових шляхів! Тільки сміливим і активним людям під силу творити. Інертні просто течуть за течією … Це можуть бути хороші виконавці, але ризикувати і зайнятися бізнесом не для них.

Що стосується криз — це норма для економіки. Вона не буває довго стабільною, як будь-який живий організм. Падіння попиту і купівельної спроможності постійне явище.

 

Необхідно бути завжди готовим переключитися … сфери харчування, криза стосується в останню чергу.Люди готові обмежитися багато в чому, але не в одній з головних потреб людини — їжі.

Кав’ярнею називають маленьке кафе (ресторанчик), де головним напоєм є кава . Атмосфера в кав’ярні сприятлива, заспокійлива, творча і навіть філософська. Запах кави панує по всюди. Вибір сортів — дуже широкий.

Як організувати бізнес з відкриття кав’ярні

Перш за все необхідно визначитися з форматом кав’ярні.

Це може бути французький, американський, італійський або східний формат. Можливі й інші варіанти.

Приміщення для відкриття кав’ярні

Наступний крок — вибір місця. Для невеликого міста — це найважливіший пункт.

У столиці та подібних містах багато закутків може стати прибутковим місцем, чого не скажеш про провінційних, індустріальних та інших подібних містах.

бізнес-ідея відкриття кав'ярніМісце має бути жвавим або максимально наближеним до жвавому. Ще може підійти місце, де просто немає нічого подібного в окрузі, але тут є певний ризик.

Площа повинна бути від ста метрів квадратних. Бажано мати приміщення, розділене на дві частини — для курящих і немає. Кондиціонер — річ обов’язкова.

Кав’ярня з мінімальними вкладеннями

При мінімальних вкладеннях — кав’ярню укомплектовують: кавовій машинкою, холодильником, міксером, вітриною, морозильною камерою, кавомолки та міксером.

В асортименті кав’ярні обов’язково повинна бути різна випічка, рецептура, максимально наближена до формату кав’ярні.

Обов’язково повинна бути система вентиляції санвузол. В маленьких містах кав’ярня може принести гарний прибуток, але націнки на каву невисокі.

Зате, і орендна плата нижче, і відкриття — подія місцевого масштабу, новина поширюється швидко.Головне утримати клієнта і не зіпсуватися.

Відкрити кав’ярню в торговому центрі — варіант безпрограшний!

Потік людей тут постійний і живий. Навряд чи хто залишиться байдужим проходячи повз ароматів кави.