Що таке корн-дог: Це вид хот-дога на дерев’яній шпазі з оригінальним неповторним ароматом і золотистою скоринкою, приготований з сосиски і кукурудзяної муки.

бізнес з виготовлення та продажу корн-догів

Останнім часом цей фаст-фуд стає все більш популярним, завдяки своїй новизні і не дорожнечі, так що ця бізнес-ідея досить свіжа.

Бізнес по виготовленню корн-догів

Давайте більш детально розглянемо нюанси цього бізнесу:

Як організувати бізнес з виготовлення і продажу корн-догів

Першою і досить важливою проблемою яку потрібно буде вирішити — це вибрати приміщення для свого бізнесу з виробництва корн-догів.

Вибір місця для продажу корн-догів

Студенти, школярі, службовці і робітники по достоїнству оцінять новинку.

 

Тому правильно вибрати місце для розміщення торгової точки — один з основоположних етапів при відкритті бізнесу, від цього буде залежати товарообіг і прибуток бізнесу в цілому.

Підійдуть місця з великою прохідністю людей .

Це можуть бути: фасткори в торгових центрах, виходи з метро, точки перетину основних транспортних потоків, центральні вулиці міста, місця поруч з навчальними закладами та великими підприємствами / бізнес-центрами.

Після вибору місця підприємство потрібно буде зареєструвати і розробити ТИ і ТУ на продукцію.

як організувати бізнес з виготовлення та продажу корн-догів

Устаткування для відкриття бізнесу

Для того щоб почати бізнес з виробництва корн-догів знадобиться спеціальне обладнання — апарати для приготування цього виду фаст-фуду .

Вони бувають дорожче і дешевше, це залежить від того скільки виробів в годину виробляє модель і її енерговитрат.

Середня вартість такого агрегату приблизно 16,5-30 тисяч рублів. В середньому він виробляє на годину 35-50 корн-догів.

До додаткового обладнання відноситься робочий стіл, термопот або електрочайник — вони знадобляться для приготування чаю і кави, ізотермічний контейнер, міксер, якщо тісто буде готуватися на місцях продажів.

Варто сказати і про інгредієнти. Знадобляться сосиски і кукурудзяна мука. Чим якісніше буде продукція, з якої приготований фаст-фуд, тим більшим попитом він буде користуватися.

Рентабельність бізнесу з виготовлення і продажу корн-догів

Першим великим плюсом бізнесу по виготовленню корн-догів є простота приготування продукту.Персонал не потрібно довго навчати технології виробництва. Другим плюсом стане ціна готового продукту.

Вона варіюється від 80 до 120 рублів, що робить корн-дог більш ніж конкурентоспроможним і привабливим в очах покупців. Третій плюс — невеликі вкладення.

Відкриття однієї торгової точки з продажу цього фаст-фуду обійдеться приблизно в 60-70 тисяч рублів при використанні не самого дорогого обладнання. Середня виручка в місяць при щоденних продажах більше 20 корн-догів буде близько 120 тисяч рублів, тобто рентабельність складе 35%. За два місяці всі витрати повністю окупляться.