В даний час бізнес-ідея відкриття туристичного бізнесу є дуже успішним і прибутковим справою, так як в сучасному світі величезною кількість людей щорічно відправляються на відпочинок .

бізнес-ідея туристичного бізнесу

Як відкрити туристичний бізнес

Насамперед потрібно визначитися з вибором — буде це туроператор або ж це тур агентство.

У чому відмінність тур-оператора від тур-агентства:

  • Тур-оператор відповідають повністю за всю поїздку: займають викупом авіаквитків, (в разі якщо Ви вирішите стати тур-оператором, то дешеві авіаквитки можна придбати наhttp://www.any.travel/ru ), відповідають за бронь номера в готелі, забезпечують трансфер до готелю, надають послуги гіда і багато іншого;
  • Тур-агентство відповідає за продажі послуг безлічі тур операторів. Виходячи з цього вибору, будуть різнитися перші кроки. Але при будь-якому з цих бізнес-ідей необхідно розробити план.

 

Як організувати бізнес з відкриття турфірми

Для початку потрібно вирішити, де буде розташовуватися ваша фірма і яка кількість персоналу в ній буде.

Поки фірма не розрекламовані, а витрати, в тому числі і на зарплату вже йдуть, варто зупинитися на невеликому числі співробітників.

Переваги та недоліки роботи турфірми за франшизою:

  1. Недоліки роботи по франшизі : витрати на франшизу, підвищена комісія;
  2. Переваги : працювати під уже відомим брендом, можливість навчання, у витратах немає витрат на власний стиль, підтримка юридичного плану.

Фірму найкраще відкривати в торговому центрі або на вулиці з високою прохідністю. Також варто подбати про вільну парковці.

як організувати туристичну фірму

При наборі персоналу варто пам’ятати про те, що при наданні послуг, бажано щоб працівник знав, про що він говорить і бував там особисто.

Також варто подбати про безпеку клієнтів, щоб він знав, що про його здоров’я і збереження життя піклуються. Щоб у нього не було сумнівів в тому — що він добереться до готелю без пригод, і в кінці відпочинку з масою задоволення і вражень повернеться назад додому.

Як рекламувати туристичний бізнес

Коли ваш заклад вже готове до прийому відвідувачів, варто зайнятися його рекламою. Найкраще це зробити через інтернет — так як в сучасний час люди звертаються за інформацією саме туди.

Найкращим чином розрекламує вашу фірму тизер — реклама, побудована НЕ деякої загадковості, до того ж в інтернеті текст можна поєднувати з анімаційними картинками, які запам’ятовуються краще тексту.

Текст повинен бути коротким і грамотно складеним, тому рекомендуємо звернутися за якісною рекламою в спеціальне агентство.

Незважаючи на гадану привабливість і легкість ідеї, в цьому напрямку бізнесу досить велика конкуренція.

Але грамотно оформлений бізнес-план разом з рекламою не виключають можливості виходу новачка на ринок послуг. Також варто пам’ятати про посилення державою правил надання туристичних послуг.