Обсяги вантажних перевезень з кожним роком все тільки збільшуються, отже, вантажні автомобілі виходять з ладу, причому, без необхідних запасних частин жодний транспортний засіб не можна полагодити.

У даній статті ми розглянемо бізнес-ідею на продажу запасних частин для вантажних автомобілів.

Бізнес з продажу запчастин вантажних автомобілів

В першу чергу, вам було б непогано визначитися якими запасними частинами ви плануєте торгувати, для цього варто знати, що деталі бувають оригінальні, як правило, виготовляються заводом виробником автомобілів, і неоргінальние, які можуть випускати як за ліцензією від бренду, так і без неї .

На практиці, попитом користуються і ті і ті, проте, якість може бути різним, також як і ціна, отже, найоптимальнішим варіантом буде продаж як оригінальних, так і неоргінальних деталей для вантажних автомобілів.

Як організувати бізнес з продажу запчастин для вантажних автомобілів

Додатково варто визначитися з тим, де ви будете продавати запасні частини. Якщо це інтернет магазин, то вам варто задуматися над створенням сайту, а також, програмою, яка буде допомагати обробляти заявки від клієнтів, але про це ми поговоримо трохи пізніше.

 

Місце і приміщення для бізнесу

Якщо деталі для легкових автомобілів варто реалізовувати виключно в центрі місті, то запасні частини для вантажівок можна поблизу жвавої траси або ж промислової зони, головне визначитися якими шляхами їздять вантажні автомобілі.

Приміщення бізнесу з продажу запасних частин для вантажних автомобілів може складатися з складської невеликої кімнати і місця прийому заявок.

Схема роботи бізнесу з продажу запчастин для вантажівок

Найоптимальнішим методом роботи є метод передоплати, іншими словами, ви берете у клієнта гроші за запасну частину вперед і обумовлюєте з ним терміни доставки деталі.

як організувати бізнес з продажу запчастин для вантажних автомобілів

Важливо домовитися з покупцем про те, як довго буде йти дана запасна частина зі складу постачальника так, як більше трьох тижнів цей процес тривати не може, згідно законодавства нашої держави.

Постачальники запчастин для вантажних авто

Всі запасні частини, як правило, купуються у оптового постачальника він може давати вам знижку чи ні, але загальна вимога для того, щоб працювати з такою компанії наявність державної реєстрації, отже, доведеться задуматися над тим, як її отримати.

Інтернет як спосіб збільшення продажів запчастин

Додатковим заробітком буде створення інтернет магазину, який буде спеціалізуватися на продажі запасних частин для вантажних автомобілів .

Постарайтеся налагодити рекламу в пошукових системах, це вам дасть постійний потік клієнтів, також, створіть групу в соціальних мережах, уважно інтернет розсилками-пропозиціями, це теж працює, отже, таким чином, ваш заробіток буде зростати

Менеджери з продажу запчастин для вантажних авто

Найоптимальнішим варіантом буде пошук вже досвідчених менеджерів, які змогли попрацювати не в одній фірмі з продажу запасних частин, це дасть додатковий стрибок в прибутку .

бізнес-ідея продажу запчастин до вантажних автомобілів

Варто додати, що досвідчені співробітники будуть вимагати осудну заробітну оплату, однак, це зазвичай себе окупає.

Додатково, можете возити запасні частини під замовлення для легкових авто, якщо з’являється клієнт, то не варто його втрачати. Зробіть велику різнобарвну вивіску, яка буде залучати клієнтів.

Розповсюдьте інформацію про себе на різні АТП, там завжди потрібні запасні частини, таким клієнтам, навіть можете зробити осудну знижку.

Також, задумайтеся над тим, щоб на вашому складі перебували найбільш затребувані деталі, які користуються попитом, сюди можна віднести запчастини ходової частини, масляні фільтру і масла, повітряні фільтра та інше.

Продаж запасних частин для вантажних авто це відмінна бізнес-ідея, яка, при належному підході не вимагатиме великих капіталовкладень на старті.