Безумовно, така бізнес-ідея , як відкриття власного магазину жіночої білизни, найбільше підходить для дам, ніж для чоловічої половини нашого суспільства.

бізнес з відкриття магазина жіночої білизни

По-перше, слабка стать набагато краще розбирається в подібній моді, а по-друге, кожна леді з задоволенням буде купувати якісну білизну за доступними цінами від виробника, в будь-який час.

Бізнес по відкриттю магазину жіночої білизни

Отже, безпосередньо перед відкриттям, необхідно ретельно вивчити всі запити вашої майбутньої цільової аудиторії.

Для цього вам буде потрібно відвідати кілька відповідних жіночих форумів, де потенційні покупниці обмінюються своїми думками з приводу якості, моди, зручності.

Там ви зможете з’ясувати для себе безліч цікавої інформації, яка стане вам у пригоді при виборі асортименту та відповідального виконавця.

Як організувати бізнес з відкриття магазина жіночої білизни

Для початку не варто закуповувати величезну кількість різноманітних моделей, досить придбати лише саму основну ходову продукцію, яка і принесе вам перший бажаний дохід.

 

Через всього лише два-три місяці, ви з упевненістю зможете сказати, яким білизни ваші покупниці віддають більшу перевагу, а від якого товару доцільніше зовсім відмовитися.

Варто зауважити, більшу частину прибутку приносить саме середній ціновий сегмент, так що не варто кидатися за дешевим білизною, якість якого часто не так добре, як би цього вам хотілося.

Також не забудьте придбати трусики і ліфчики відомих брендів, адже саме вони підкреслять респектабельність вашого магазину.

Найвигідніше помістити дорогу білизну на вітрину. Такий хід неодмінно оцінять всі, хто проходить повз солідні жінки і молоді модниці.

Асортимент магазину жіночої білизни

Пам’ятайте, що всі вироби повинні відрізнятися між собою не тільки квітами і етикетками, але і по функціональному призначенню:

  • білизна для заняття спортом;
  • білизна для вагітних;
  •  білизна для повних дам;
  • Корегуюча білизна;
  • білизна для тільки народили;
  • бюстгальтери для годуючих мам.

Як не дивно, стабільну частину прибутку приносить передкасовій зона, де досвідчені підприємці завжди пропонують своїм покупцям такі супутні товари, як колготки, панчохи, шкарпетки та гольфи.

Вибір приміщення для магазину жіночої білизни

Не варто орендувати приміщення у великому торговому центрі, де вас, швидше за все, поглинуть великі конкуруючі фірми, що працюють в даній сфері не перший рік.

Найдоцільніше відкрити власний магазин у спальному районі, де можна зробити перепланування квартири на першому поверсі.

Одним з переваг такого магазину є те, що вам не потрібно орендувати складські приміщення, адже всі ваші запаси, можуть поміститися в невеликих шафках під вітриною.

А ось щоб ваші клієнтки захотіли знову повернутися до вас, обладнайте в своєму магазині кілька комфортабельних примірочних кабінок, де неодмінно будуть дзеркала, вішалки, сидіння, хороше освітлення.