Не секрет, що окуляри вже кілька десятиліть поспіль грають в нашому житті дуже важливу роль. Вони служать нам як стильний і модний аксесуар, коригують зір, захищають від комп’ютерного випромінювання і від води при плаванні.

як організувати бізнес з виготовлення та продажу окулярів

Багато успішні підприємці мають цілу мережу точок, де продаються різні окуляри, завдяки чому отримують стабільний і високий дохід, так що бізнес-ідея виробництва і продажу окулярів досить перспективна.

Бізнес по виробництву і продажу окулярів

Насамперед вам належить скласти бізнес-план, приклад якого ви без зусиль зможете знайти в Глобальній мережі.

Для початку ви повинні будете вибрати, які саме види очок ви маєте намір робити .

 

Щоб вам було легше зробити розумний вибір, неодмінно проведіть опитування в вашому місті, які окуляри користуються більшою популярністю серед кожного шару населення.

Як організувати бізнес з виробництва та продажу окулярів

Реалізацію товару можна проводити за все в трьох видах:

  • складання готових компонентів;
  • використання готових лінз і виробництво лише оправи для окулярів;
  • виготовлення кожної деталі.

Далі можна починати пошук приміщення, де і буде безпосередньо проходити вся робота, площа якого повинна бути не менше 10 кв.м.

бізнес-ідея виробництва і продажу окулярівПотім можна зайнятися придбанням відповідного обладнання (полірувальний верстат, компостер, верстат для ограновування і шліфувальну машину).

Дуже серйозно поставтеся до підбору персоналу, адже, як відомо, саме на простих співробітників, що виконують кожен свою роботу, залежить репутація і процвітання всієї компанії.

Реалізовувати свою продукцію ви зможете, відкривши кілька невеликих точок в центрі місті, причому зовсім неважливо чи буде ваш стенд з окулярами в великому торговому центрі або ж на одній із жвавих вулиць міста. Найголовніше, щоб прохідність людей була максимально великий.

Варто зауважити, що будь-який оптичний магазин з радістю вдасться до послуг вашого виробничого цеху, якщо ви запропонуєте співробітництво у вигляді продажу окремо оправ для окулярів, або ж лінз.

Додатковий дохід на пластикових окулярах

Прекрасним доходом можуть послужити окуляри, зроблені з пластику. Їх перевага полягає в тому, що вони прості у виготовленні, дуже легкі, більш міцні, ніж тендітні скляні моделі.

Великим попитом подібний вид очок користується у дітей, тому що зазвичай пластикові вироби виконані з використанням яскравих кольорів і прикрашені цікавими малюнками, візерунками.

Пам’ятайте, що попит на бізнес, пов’язаний з виготовленням і продажем очок буде завжди актуальний, тому не бійтеся труднощів і почніть власну справу сьогодні!