У нашій країні досить багато пекарень, але тих, що виробляють дійсно варту продукцію, залишилося дуже мало.

Бізнес-ідея відкриття булочної актуальна в будь-який час не дивлячись на кризи . Але, слід зазначити, що крім бажання відкрити даний заклад, ви повинні чітко продумати бізнес-план по його створенню.

Найголовнішим питанням є: скільки буде коштувати відкриття даного бізнесу?

Бізнес по відкриттю своєї булочної

Чесно кажучи, без величезного асортименту попит вашої булочної буде не великий, тому для залучення покупців у вашому закладі повинна додаватися найрізноманітніша продукція.

 

Крім хліба, варто подумати про випічці, печива, цукерках і тістечках. Також не можна забувати про тортах. Креативні торти — ось що призведе всіх в захват!

Здорово, чи не так? Перед таким дивом навряд хтось зможе встояти! Будь то День народження малюка, або випускний у вашої дитини, весілля, ювілей або проводи в армію — креативний торт стане доповнює родзинкою у вашому сімейному чи дружньому колі.

Як організувати бізнес з відкриття своєї булочної

Звичайно, в ідеалі було б організувати власний цех з виробництва продукції і відкрити мережу фірмових магазинів, але ви, ж поки підприємець, тому для початку достатньо буде відкрити одну невелику булочну, а далі розвивати свій бізнес в цьому напрямку.

Не менш важливу роль при відкритті даного бізнесу — це місце, де буде знаходитися ваш заклад. Найбільш виграшним є, звичайно, центр, але не кожен починаючий підприємець може дозволити собі настільки привабливу ідею.

Є місця, які також є прекрасним місцем розташування — місця спальних районів середнього класу. Це не менш виграшний варіант для відкриття вашого власного бізнесу!

як організувати бізнес з відкриття власної пекарні

Оскільки відкрити цех для початківця бізнесмена нереально, то асортимент для вашого закладу доведеться замовляти у виробників. Слід укладати договори тільки з якісними і перевіреними постачальниками кондитерської продукції.

Обов’язковою асортиментом булочної є, по-перше, 10-20 найменувань хліба, 5-10 сортів печива і 35-40 видом булочних виробів і тістечок.

Що стосується додаткового асортименту, то це можуть бути як цукерки, так і торти, кількість видів — не обмежена, адже це ваш власний бізнес!

Плюсом є те, що конкуренція в цьому бізнесі ще зовсім мала, тому саме час діяти. Адже вам вже відомі основні принципи щодо створення вашої власної унікальної булочної!