Під час кризи можна налагодити прибутковий бізнес практично у всіх сферах діяльності.Чому?

Справа в тому, що при нестабільній економіці люди прагнуть придбати якомога більше різних товарів, так як вони вважають, що далі буде тільки гірше.

Примітно те, що в кризу різко зростає обсяг продажів авто, свідченням цього є результати нестабільної російської економіки минулих років.

Таким чином, можна говорити про те, що бізнес-ідеї в кризу, які в тій чи іншій мірі пов’язані з автомобільною тематикою, незалежно від стану економіки будуть перспективні.

бізнес-ідея відкриття автомийки

Нижче ми поговоримо про нюанси реалізації бізнес-проекту, в основі якого лежить відкриття автомийки.

Бізнес по відкриттю автомийки

Плюси бізнесу:

  • послуги автомийки затребувані протягом усього року;
  • немає необхідності в ліцензії;
  • відносно невеликі інвестиції в порівнянні з багатьма іншими починаннями;
  • послуги автомийки відмінно поєднуються з додатковими джерелами доходу;
  •  гарантований попит на послуги автомийки. Незалежно від економічної ситуації в країні кількість власників авто буде тільки рости.

На цьому плюси, розглянутого нами бізнес-проекту, не закінчуються. У той же час треба розуміти, що діяльність буде приносити прибуток, якщо її заздалегідь спланувати.

Практика зарубіжного, вітчизняного малого бізнесу показала, що грамотний бізнес-план, оптимальна маркетингова стратегія, фінансова модель — це гаранти стабільного, солідного доходу.

Для складання бізнес-плану треба вивчити тенденції на ринку. У цьому плані важливою буде інформація про слабкі і сильні сторони конкурентів, їх асортименті, споживчі переваги, попиті і т.д.

Як організувати бізнес з відкриття автомийки

Насамперед треба визначитися з форматом мийки. Можна відкрити стаціонарну або мобільну автомийку.

бізнес з миття автомобілівДругий варіант з’явився в нашій країні не так давно. Мобільні мийки відрізняються від своїх традиційних аналогів більш швидким введенням в експлуатацію. При цьому до об’єкту не треба підводити електрику, каналізацію, зводити фундамент.

Реклама. Если вам понадобится постоянный источник электроэнергии, используйте автономный генератор. Различные варианты вы можете рассмотреть на сайте генераторов.

На прибутковість мийки впливає сезонність. Правда, в порівнянні з багатьма іншими видами бізнесу, ступінь цього впливу не так велика.

Найвищий попит на послуги автомийки доводиться на весняний та літній період. Щоб згладити коливання попиту можна побудувати невеличке кафе, відкрити ларьок з фаст-фудом.

Непоганий результат дає продаж шин, моторних масел і т.д.

Орієнтовна вартість послуги автомийки — 400 р. Швидше за все, інвестиції повернуться до вас через рік.

легалізація бізнесу

Оптимальна форма реєстрації бізнесу — ІП. Доступні системи оподаткування — «спрощенка», ЕНВД.

Один з плюсів відкриття автомийки — в такому починанні немає складнощів з виплатами податків, з бухгалтерією.

Тобто цілком можна обійтися без бухгалтера і скористатися одним з онлайн-сервісів.

Приміщення для автомийки

Якщо прогадаєте з ним, то можете забути про прибуток. У цьому випадку велика ймовірність того, що інвестиції залишаться невиправданими.

Якщо ви сумніваєтеся в ефективності обраного місця, то вам допоможуть фахівці, які проведуть ретельний геомаркетингових аналіз і дадуть відповідний висновок.

За таке задоволення доведеться заплатити не менше 5000 р. Будьте впевнені, ця суму коштів вам повернеться за рекордно короткий час.

Розвитку бізнесу сприятиме поруч розташована АЗС, ТЦ. Чим ближче до житлових масивів буде реалізована ідея, тим краще.

Припустимо, що з місцем питання вирішене. Наступним кроком стане оренда ділянки. Це питання вирішується в адміністрації, в якій належить отримати інформацію про власника землі.

Непоганим рішенням стане суборенда, тобто поділ орендної плати з орендарем ділянки, на якому працює АЗС.

Обладнання для автомийки

У структурі витрат на устаткування припадає левова частка витрат. Тому до його вибору потрібно підходити відповідально.

Багато новачків йдуть на ризик — оснащують автомийку що було у використанні обладнанням. Це дозволяє заощадити. Однак старим агрегатам характерні часті поломки, які пов’язані з незапланованими витратами, пов’язаними з ремонтом, придбанням нових комплектуючих.

Сучасні автомийки модульного типу укомплектовані обладнанням для ручного миття, в тому числі автономним джерелом електрики, ємностями, замкнута система очищення.

Фахівці радять не відмовлятися від можливості підключення до мереж населеного пункту, так як будь-який генератор не вічний.

Інвестиції в автомийку

Якщо ви зупините свій вибір на найпростішої модульної мийці, то вам доведеться вкласти в реалізацію ідеї не менше 200000 р.

Вартість повноцінного об’єкта — 2000000 р.

Робочий персонал для автомийки

Якщо ви станете власником простий мийки, то ваш штат співробітників як мінімум повинен складатися з чотирьох працівників. При такому розмірі робочого штату доречний позмінний формат режиму роботи — 2/2.

Зробіть ставку на відрядну оплату систему оплати праці — 30% від вартості послуг. Оплата праці може бути як щоденної, так і щомісячної. Вибирати вам.

Шукачам робочих місць, в досвіді, професіоналізмі яких сумніватися не доводиться, гарантуйте привабливу зарплату.

Багато новачків за копійки наймають школярів, студентів, що помітно скорочує продуктивність автомийок і відповідно щоденну виручку.

Однозначно відмовтеся від таких працівників. До того ж, вони будуть працювати до початку навчального року і вам доведеться знову шукати працівників.

Як розвинути автомийний бізнес

На старті часто складно залучити клієнтів, кількість яких виведуть бізнес на самоокупність. Що допоможе?

Безцінна допомога бачиться в рекламній кампанії. Скористайтеся всіма можливими інструментами реклами.

мийка автомобілів як вид бізнесу

Для вас будуть представляти інтерес місцеві теле-, радіоканали, ЗМІ, банери, оголошення, візитки, брошури. Якщо ви порадуєте своїх перших клієнтів якісною і оперативною роботою, то на вашу користь зіграє сарафанне радіо.

Першим, а потім постійним клієнтам надайте знижки, бонуси.

Отже, ми з’ясували, що бізнес ідеї в кризу після їх реалізації дозволяють налагодити прибуткові починання. Не виняток наш випадок — відкриття автомийки .