Святковий бізнес займає істотну частку в структурі сфери послуг.

бізнес-ідея відкриття event-агентстваНавіть в період економічної кризи населення не відмовляється від професійного проведення урочистих заходів (ювілеїв, днів народжень, весіль і т.д.).

Бізнес по відкриттю event-агентства

На відкритті власного event-агентства можна організувати високоприбутковий бізнес. Зрозуміло, для реалізації подібної бізнес-ідеї будуть потрібні стартові інвестиції.

На щастя, поріг входження в цю сферу бізнесу відносно невисокий. Для відкриття вузькоспеціалізованого event-агентства досить володіти стартовим капіталом в 5 тисяч доларів.

Як організувати бізнес з відкриття event-агентства

Щоб організувати такий бізнес, потрібно оформити ІП. Сертифікувати і ліцензувати event-агентство немає необхідності.

 

Для проведення зустрічей з потенційними клієнтами потрібно орендувати офіс з площею не менше 40 квадратних метрів.

Щоб подібний бізнес приносив гарний прибуток, бізнесмену потрібно з’ясувати, які івент-послуги є найбільш затребуваними в його місті чи районі.

Безпрограшним варіантом стане проведення весільних урочистостей . Молодята рідко економлять на організації такої важливої події, як реєстрація шлюбу. Однак варто зазначити, що проведення весіль — досить трудомісткий процес.

Для того щоб урочистості проходили на вищому рівні, бізнесменові потрібно буде організувати співпрацю з провідними, сценаристами, керівниками ресторанів і готельних комплексів, ді-джеями і т.д.

як організувати бізнес з відкриття event-агентства

До того ж, підприємцю потрібно буде закупити необхідні реквізити.

Найвищим попитом користується послуга проведення весілля «під ключ». В цьому випадку бізнесменові потрібно буде найняти на роботу і дизайнера, який буде декорувати банкетний зал, займатися виготовленням бонбоньєрок і т.д.

Щоб зайняти свою нішу в цьому конкурентному бізнесі, потрібно постійно відстежувати появу нових тенденцій в світі весільної моди і постійно модернізувати шоу-програму.

При наявності фінансових можливостей бізнесмен зможе відкрити event-агентства з розширеним спектром послуг.

Наприклад, він зможе створити команду професіоналів, які будуть спеціалізуватися на проведення корпоративних вечірок.

Такі послуги також користуються підвищеним попитом. При бажанні можна освоїти такий вид діяльності, як проведення дитячих свят.

Бажано працювати з клієнтами по системі передоплати, це дозволить уникнути будь-яких фінансових ризиків.

Вартість послуг event-агентства визначається підприємцем самостійно в залежності від таких факторів, як тимчасові і матеріальні витрати, а також поточний рівень цін в регіоні запуску бізнесу.