Кількість автомобілів стрімко збільшується, при цьому, досить часто, особливо в нашій країні, транспортні засоби виходять з ладу, при цьому, без необхідних запасних частин відремонтувати автомобіль неможливо, отже, високим попитом користуватиметься бізнес-ідея , пов’язана з продажем запасних частин для іномарок .

бізнес-ідея продажу запчастин для іномарокЩо примітно, вітчизняні запасні частини коштують не так дорого і заробити на них можна, але це значно складніше.

Бізнес з продажу запасних частин для іномарок

Почати варто з того, що необхідно визначитися яким способом ви будете реалізовувати запасні частини.

Як організувати продаж запчастин до іномарок

Якщо це буде інтернет магазин, наприклад як Astar, то шлях побудови бізнесу тут буде зовсім інший (про це ми ще поговоримо), якщо ж продавати деталі ми збираємося в реальному світі, то варто обов’язково почати з вибору приміщення.

Ідеальним місцем вашого майбутнього магазину буде приміщення, яке знаходиться максимально близько до центру, біля жвавої дороги.

Також, якщо ви збираєтеся продавати запасні частини для вантажних автомобілів, то цілком можна взагалі розташовувати магазин не в житловому масиві, і у вас все одно будуть клієнти.

Приміщення, в залежності від ваших планів, має вміщати в себе невеликий склад і приймальний зал, в якому будуть знаходиться менеджери з продажу, якщо магазин зовсім невеликий, то ці два зали можна об’єднати в один.

 

Де закуповувати запчастини до іномарок

Як правило, всі власники автомагазинів купують деталі у оптових постачальників, щоб працювати з оптовиком вам доведеться мати держ реєстрацію, це обов’язкова умова і на жаль без нього ніяк.

Якщо є можливість контактувати з постачальником з міста, який знаходиться на березі моря, то це буде тільки плюсом, звичайно у таких постачальників запасні частини дешевше.

Розмір націнки на запчастини

В цілому націнка на продажі запасних частин для іномарок становить близько 40 відсотків, однак, існують групи товарів, на які наценівается понад 100 відсотків, як правило, це масляні фільтра, повітряні, всі деталі ходової частини, що виходять часто з ладу.

Бажано такі товари тримати у себе на складі. Додатково можна продавати спеціалізовані мастильні матеріали (до кожної бренду йде свій мастильний матеріал).

співробітники

Наймаючи на роботу співробітників вам необхідно в першу чергу звертати увагу на досвід роботи, якщо менеджер змінив за останні 10 років кілька фірм, то скоріше за все, у нього є свої покупці, які при нескладному дії автоматично стають вашими покупцями.

Як правило, таким менеджерам необхідно платити або відсоток від продажів або ж хорошу ставку.

Форма роботи магазину запчастин

Зазвичай всі магазини намагаються працювати під замовника, іншими словами, до вас приходить клієнт ви берете передоплату і замовляєте запасну частину, через певний час вона приходить і ви віддаєте клієнту необхідне, ідеальна схема, але вона працює тільки тоді, коли ви вже працюєте не перший рік і про вас вже багато хто знає.

На практиці, доводиться тримати мінімальний склад автозапчастин, сюди будуть входити ті групи товарів, на які йде найбільша націнка, при цьому необхідно пам’ятати і той факт, що непотрібна запасна частина ляже на вас тягарем і вам доведеться з нею через певний час щось робити, наприклад, викинути щоб вона не займала місце.

бізнес з продажу автозапчастин до іномарок

Інтернет-магазин запчастин для іномарок

Додатковим поштовхом до розвитку вашої бізнес ідеї буде відкриття інтернет магазину, адже все для цього вже є.

Інтернет магазин варто робити на платному хостингу і домені, краще, щоб візуальної частиною займався спеціалізований людина, а розробку софта взяв на себе інший фахівець.

Якщо ви продаєте запасні частини, які вже є на складі, то варто писати унікальне опис до кожного товару, таким чином, ви зможете отримати набагато більше відвідувачів з пошукової системи, а це потенційні покупці.

Висновок: При належному розумінні бізнесу та деяких фінансових витратах дана бізнес ідея може приносити відчутний дохід.