Майже у кожної людини бувають ситуації, коли йому терміново потрібно гроші на ті чи інші потреби. Зрозуміло, їх можна позичити у друзів або знайомих.

Іншим варіантом є отримання позики в ломбарді під заставу будь-якої цінності.

Бізнес-ідеї на наданні подібних послуг населенню завжди вважалися прибутковими.

бізнес-ідея з відкриття автоломбардуОднак в сфері звичайних ломбардів відзначається досить висока конкуренція, що заважає початківцям підприємець відкрити і розвинути свою справу в цьому напрямку.

Ситуація з автоломбарду дещо інша. Такі організації стали з’являтися не так давно, тому конкуренція серед них набагато нижче, ніж серед звичайних ломбардів.

 

Бізнес по відкриттю автоломбарду

Відкриття подібної організації вважається досить перспективним починанням, яке зможе приносити гарантований дохід. Для організації автоломбарду потрібно досить солідний початковий капітал.

Стартові інвестиції в подібний бізнес становлять близько 1,5-2 мільйонів рублів. Ці кошти необхідні для оренди або купівлі офісної будівлі і прилеглої до нього стоянки для автотранспорту, що знаходиться під заставою.

Як організувати бізнес з відкриття автоломбарду

Підприємцю слід заздалегідь визначити спеціалізацію свого бізнесу.

Він може видавати гроші під заставу тільки легкових автомобілів або розширити спектр пропонованих послуг, здійснюючи оцінку і прийом мотоциклів.

Перевагою автоломбарду в порівнянні зі звичайним ломбардом є те, що власники залізних коней практично завжди викуповують свої транспортні засоби.

Відповідно, у підприємця виникає менше проблем з реалізацією такого майна. Лише невеликий відсоток від загальної кількості надісланих під заставу автомобілів залишається незатребуваним.

як організувати автоломбард

Щоб відкрити свій автоломбард, необхідно легалізувати бізнес, зареєструвавши ВП.

Також потрібно буде найняти на роботу досвідчених майстрів-оцінювачів, які зможуть точно здійснити таку процедуру як  оцінка транспорту та визначити ринкову вартість автомобілів. Можна скористатися послугами сторонньої компанії яка професійно проведе оцінку авто.

Це досить складна робота, яка вимагає певних знань і навичок.

Ось чому підприємець повинен відповідально підійти до питання відбору претендентів на цю посаду.

Крім оцінювача в штаті автоломбарду має бути кілька касирів, а також бухгалтер і юрист.

Перед видачею автопозиках необхідно ретельно перевірити всі документи на транспортний засіб.

З кожним клієнтом потрібно укладати договір, в якому будуть позначені всі умови надання грошових коштів під заставу автомобіля.