Біотуалети користуються величезним попитом. Їх встановлюють повсюдно в міських скверах, на атракціонах, ринках, поряд з автозаправними станціями і ремонтними майстернями.

бізнес-ідея виробництва біотуалетівДуже часто біотуалети беруть в оренду великі організації, які влаштовують корпоративи на природі, так що бізнес-ідея виробництва біотуалетів досить затребувана.

Бізнес на виробництві біотуалетів

Таким чином, на виробництві і реалізації біотуалетів можна заробити хороші гроші .

Ринок збуту подібної продукції ще далекий від насичення, тому у підприємця є хороші шанси, щоб освоїти цей бізнес.

 

Як організувати виробництво біотуалетів

Для організації виробничого процесу буде необхідний стартовий капітал (мінімум 10 тисяч доларів).

Ці кошти підуть на оренду приміщення, закупівлю спеціального устаткування і витратних матеріалів, а також виплату зарплати робітникам.

Біотуалети виробляють за допомогою вакуум-формувальної машини . Її вартість залежить від технічних характеристик моделі, зокрема, від продуктивності.

Найпростіша вакуум-формувальна машина коштує близько 5 тисяч доларів. На початковому етапі можна обмежитися покупкою однієї моделі, цього буде достатньо для виробництва декількох біотуалетів на добу.

як організувати виробництво біотуалетів

На подальшому етапі підприємець зможе придбати вдосконалене обладнання, здатне випускати до 50 одиниць продукції за добу.

Така машина обійдеться дорожче (приблизно в 20 тисяч доларів).

Бізнесмену також потрібно буде домовитися про постачання вихідної сировини (пластика) для виготовлення біотуалетів .

Благо, існують деякі компанії, що реалізують комплекти обладнання разом з витратними матеріалами, що спрощує організацію виробничого процесу. Знайти такі фірми можна в інтернеті.

Щоб працювати на законних підставах, бізнесменові потрібно буде зареєструвати ВП. На початковому етапі можна найняти на роботу мінімальну кількість працівників (формувальника, збирача, менеджера зі збуту і закупівель, бухгалтера).

Зі збутом готової продукції проблем, як правило, не виникає. Біотуалети охоче купують власники літніх кафе, автомийок, організатори різних вуличних свят і концертів, фітнес-таборів і т.д.

Крім того, можна отримувати хороший прибуток від здачі виробленої продукції в оренду.

Щомісячний дохід від подібного бізнесу може досягати декількох тисяч доларів (в залежності від обсягів виробництва і вартості виготовлених біотуалетів) .